Ana Sayfa / 500 / 500 Dolara Porsche fıkrası

500 Dolara Porsche fıkrası

PorscheAdam biri, Gazete de İlanlara Bakarken “500 Dolara PORSCHE” diye bir duyuru görmüş..
Latife zannedip aramış ve İlanın Gerçek bulunduğunu anlayınca Porsche’yi Satan Kadının evine gitmiş, Garajdaki mükemmel Arabayı görmüş, Heyecanla sormuş;
– “Bu kıymetli ve Güzel Arabayı, Niçin bu Kadar Gülünç bir Fiyata satıyorsunuz?”
Hanım Gülümsemiş ve;

– “Kocam, Sekreteriyle firar etti.. Bana da; ‘Ev ve Eşyalar senin Olsun, Sen bir tek Porsche’yi Satıp Parasını Bana gönder Yeter’ dedi!” demiş..

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Temel’in Bağırsakları fıkrası

Temel’in, Fena huylarından biri de her Sabah uyanır uyanmaz, Gök gürültüsü kadar yüksek Sesle Osurmasıymış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno