Ana Sayfa / 51.Bölge / 51.Bölge fıkrası

51.Bölge fıkrası

51Amerikan Hava Kuvvetleri’nin Nevada’daki, Gizli saklı 51. Bölge isminde olan Son aşama Yüksek Güvenlikle korunan Hava üssüne bir Sabah minik bir Pervaneli Tayyare inmiş..
Derhal Adamı yakalayıp soruşturma Odasına almışlar, Adam Vegas’tan Kalkıp Kaybolduğunu, Benzininin bitmesi sebebiyle Mecburi iniş yaptığını söylemiş..
Hava Kuvvetleri FBI’ı devreye sokmuş, Washington’dan gelen FBI’ın tüm Gece Sabaha kadar, Çapraz Sorgulaması sonucu Insanın söylediklerinin Doğru Olduğu ortaya çıkmış.
Kendisine geri kalan Yaşamını Hapiste geçirirsin, ‘Gördüklerini Unutacaksın’ Tehdidi ile Adam geri gönderilmişler..
Ertesi gün aynı Hava Üssüne gene Aynı Tayyare yeniden iniş yapmış, Koruma timi derhal Uçağın etrafını sarmış, fakat Bu sefer Uçakta İki Şahıs..
Aynı Adam Aşağı inmiş ve;
-“Bana İstediğinizi Yapabilirsiniz!..” demiş Ağlamaklı bir yüzle
-“Karım Uçakta.. Tanrı Aşkına Dün Gece Nerede Olduğumu Ona Anlatın!..”

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

2012 Geçerli DNS Adresleri, Güncel DNS Numaraları

2012 Geçerli DNS Adresleri, Güncel DNS Numaraları 2012 Güncel Dns Adresleri  2012 Yılı Güncel Dns …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno