Ana Sayfa / futbolcu / Ahmet Dursun kimdir

Ahmet Dursun kimdir

Ahmet Dursun kimdir, Meşhur futbolcu.

1978 senesinde Almanya’da dünyaya gelen Ahmet Dursun, dayısı ile beraber büyüdü. 6 yaşlarında mahalle takımında oynamaya süregelen Ahmet, 12 yaşlarında başka bir takımda oynamaya başladı.

Sonraları Genç Ulusal Ekip’a seçildi ve Feldkamp‘ın büyük katkısıyla A takıma çıktı. Lise mezunu olan Ahmet Dursun, Kocaelispor ve SG Wattenscheid takımlarında oynadı. Beşiktaş ise onun için bambaşkaydı. Geldiği ilk sezonda 2.gol kralı oldu, Barcelona maçı ile adını tarih sayfalarına yazdırdı. Ekonomik krizde Avrupa’dan gelen tüm tekliflere kulaklarını kapadı. “Giunti vakası” olarak da malum büyük dövüşten sonrasında Beşiktaş’tan kovuldu.

Yeşil sahalarla olan sevdasına Çin’de devam etti fakat uzun süre geçmeden Beşiktaş’a geri döndü. İlk yıllarından beri forvette oynayan başarı göstermiş futbolcu, oldukca fazla sakatlık geçirdi. Ruhsal sorunları ile de performansının bir dönem ciddi anlamcu Ahmet Dursun, “stres kırığı” isminde olan konsantrasyon bozukluğu hastalığı yüzünden sahalara ara vermek mecburiyetinde bırakıldı.

Ahmet Dursun kimdir

    Futbolcu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Metin Oktay kimdir

Metin Oktay kimdir, Metin Oktay, “Taçsız Kral” lakaplı, efsanevi Galatasaraylı futbolcu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno