Ana Sayfa / Mühendis / Algın Erozan kimdir

Algın Erozan kimdir

Algın Erozan kimdir, Algın Erozan, 17 Şubat 1966 tarihinde İzmir‘de dünyaya gelmiştir. Evli ve bir kız evladı babasıdır. Çocukluğu ve gençliği Ankara‘da geçmiştir. ODTÜ İstatistik bölümünden mezun olmuştur. Hemen sonra Sanayi Mühendisliği bölümünde yüksek lisans çalışmalarına devam etti. Peşinden Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yüksek lisans yapmış oldu.1988 yılından bugüne, Bilişim ve Telekomünikasyon sektöründeki mahalli ve internasyonal firmalarda Proje Yönetimi, Program Yönetimi, Satış ve Pazarlama, İş Geliştirme departmanlarında yöneticilik yapmış oldu. Birçok kamu ve projelerinde, proje / program yönetimi, ekip yönetimi, tedarik yönetimi, kaynak yönetimi mevzularında yönetici ve danışman olarak yer aldı.

Proje Yönetimi mevzusundaki uzmanlığını Bilişim, Finans, İnşaat, Otomotiv, Besin, Telekom ve Lojistik sektöründe etkinlik gösteren seçkin kurumların çalışanlarına Proje Yönetimi Kavramları ve Uygulamaları, PMP Hazırlık ve MS Project eğitimleri vererek pekiştirdi. 2008 – 2011 yıllarında bir GSM operatöründe Program Yöneticisi olarak çalışmalarını sürdürürken çalmış olduğu şirkette PMP hazırlık eğitimleri verdi ve bugüne dek birçok şahıs PMP sertifikasını almaya hak kazanmıştır.
Üniversitelerde Proje Yönetimi mevzusunda konferanslar vermektedir

PMI‘nın PMBOK kılavuzunun 4.Baskısıeleştirme çalışmalarında editör olarak çalışmıştır. Türkçe’ye çevirilen Proje Yönetimi Informasyon Birikimi Kılavuzu (PMBOK) ve Birleşik Standartlar Sözlüğü şu anda piyasadadır.

Algın Erozan, Türkiye’de Proje Yönetimi standartlarının ve metodolojisinin oluşturulmasına katkıda bulunmuştur. PMI Türkiye chapter yönetim kurulu üyesi olup, 2014 senesinde PMI Türkiye chapter başkanlık görevini üstlenmiştir.

Proje Yönetimi mevzusunda dünya standartlarını belirleyen ve merkezi ABD‘de bulunan Project Management Institute (PMI) üyesi olup, bu kurumdan PMP (Project Management Professional) sertifikasına haizdir.

Proje Yönetimi mevzusunda, hem Türkiye’de hem de yurtdışında eğitim ve danışmanlık çalışmalarına devam etmektedir.

Algın Erozan kimdir

    Mühendis, Proje Yöneticisi

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Faruk Bayhan kimdir

Faruk Bayhan kimdir, O, ekranlarda görünen bir şöhret olmasa da televizyon dünyasının görünmeyen starıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno