Ana Sayfa / Amcaya Doğum Günü Mesajları / Amcaya Doğum Günü Mesajları

Amcaya Doğum Günü Mesajları

Amcaya Doğum Günü Mesajları

Amcaya Doğum Günü Mesajları

 

Baba yarısı amcalarımızı doğum günlerinde unutmak olmaz. Zor zamanlarımızda yanımda olan amcalarımız için en güzel doğum günü mesajlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz. Sayfamızdaki amcaya anlamlı doğum günü mesajlarını feysbuk ve twitter yöntemiyle gönderebileceğiniz şeklinde whatsapp ve kısa sms olarak da gönderebilirsiniz.

AMCAYA EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESAJLARl

Bilincinde mısın birazcık daha yaşlandın, fakat olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın.

Adım attığın yeni yaşlarında yeni umutlar ve güzel günler seninle olsun. Doğum günün mübarek olsun amcam.

İyi ki doğdun İyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıklı amcam. Doğum günün mübarek olsun.

Gelemedik fakat unutmadık da; doğum günün mübarek olsun, Tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara amcam.

Yeni bir yaşın ilkin sıhhat, sonrasında dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Nice yıllara amcam.

Bir amca düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin amca. İyi ki varsın iyi ki doğdun amca.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu seneler amcacım.

Her mum yaşamının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha oldukca aydınlanacaktır. Yeni ışığın mübarek olsun canım amcam.

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle. Doğum günün mübarek olsun.

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir yaşam için bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın mübarek olsun amcam.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş şeklinde etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Şefkatli aşk dolu yolunun hep aydınlık olduğu ve her günün doğum günü tadında olduğu bir yıl yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu yarınların ümitli olsun amcam.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş şeklinde etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara amcacığım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Bir ihtimal yanında değilim fakat bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Pastanın çevresinde sevdiklerin, kalbinin çevresinde sevgilerin, senin çevresinde hayallerin olsun, doğum günün mübarek olsun canım amcam.

Sıhhat başarı, mutluluk, aşk senin Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini arzuluyorum. Doğum günün mübarek olsun.

Dünyada essiz bir güzellik var ise o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği şeklinde geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar noksan olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün mübarek olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bundan önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

Komik Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Komik Doğum Günü Mesajları Arkadaşa, Komik Doğum Günü Mesajları Kısa, Komik Doğum Günü Mesajları Uzun, Komik Doğum Günü Mesajları Facebook, Komik Doğum Günü Mesajları 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno