Ana Sayfa / altın / ANASINA BOYAR BABASINA SATAR

ANASINA BOYAR BABASINA SATAR

Kayserili biri, Ellisinden sonrasında oldukca Para Kazanmaya başlayınca ikinci kere Evlenmeye kalkar. Oğullarını buna karşı çıkar;

 – Aman baba bu yaptığın oldukca Ayıp, Anneme haksızlık olur. etme eyleme. Derler fakat Baba bir türlü Laftan sözden anlamaz. Çaresiz kalan Oğulları Babalarına Oyun Oynamak zorunda kalır ve;

– Tamam baba Seni Evlendireceğiz. Artık Annemin Evde durması yakışmaz. Onu Anneannemlere Gönderelim.derler Çocuklar kendi Aralarında yaptıkları Planı uygulamaya koyulurlar:

– Baba Sana oldukca Güzel bir Hanım bulduk. Yalnız Altın istiyor.

– Olsun Oğlum, Güzel ise Paradan kaçmam.

– Tamam Baba On bilezik, İnci Alacağız. Para…

– Baba Burma Alacağız. Para…

– Baba Düğün Kurulacak. Para…

Derken Babalarını epey Harcamaya boğar, Evlenmek istediğine Pişman ederler.

Nihayet de Kendi Annelerini bir Güzel Süsleyip, Boyalayıp Gelinlikler içinde Davullu Zurnalı Eve Gelin getirirler.

Adam işi fark Edemez ve Hayatından oldukca Memnun bigün geçirir.

 Sabah olunca Adam bakar ki Hanım kendi Karısı… Her ne kadar belli etmese de Hanımından utanır. Evlatlarının ve Çevrenin yüzüne Bakamaz.

Çocuklar ise bir Aileyi kurtarmanın sevincini yaşarlar.

Bu Fıkrada, Kayserililer için “Anasını Boyar Babasına Satar!” Sözüne Sebep olur.

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

GÜZEL BİR CEVAP

GÜZEL BİR CEVAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno