Ana Sayfa / ateist / Ateist ve Ayı fıkrası

Ateist ve Ayı fıkrası

Ateist bir Adam, bigün ormanda geziyor ve etrafındaki güzelliklere bakıyormuş.
“Evrim ne Güzellikler yaratıyor!” diye düşünüp mest oluyormuş. Birden arkasından dev gibi bir Ayı belirmiş ve Adamı kovalamaya başlamış. Adam tüm gücüyle kaçıyormuş fakat her arkasına bakışta Ayının daha yaklaşmış bulunduğunu fark ediyormuş. Dakikalarca devam eden bir kaçışın sonunda insanın
ayağı yerdeki dala takılmış ve düşmüş; Ayı insanın üstüne atlamış, pençesini kaldırmış. Tam vurmaya hazırlanırken adam “ALLAH’IM!!!” diye bağırmış. Aniden süre durmuş, Ayı donmuş, ormandaki dere bile akmaz olmuş. Aniden orman kararmış ve gökyüzünden bir Işık huzmesi insanın üstüne parlamış. Oldukça derinden gelen İlahi bir ses Adama:

“Senelerce bana inanmadın, Yaradılışı kozmik bir kazaya bağladın, sana bu durumda yardım etmemi mi
istiyorsun? Seni sevgili bir kulum mu saymalıyım?” demiş.
Adam utanç içinde:
“Biliyorum bunca yıldan sonrasında dindar biri olmayı istemem haksızlık, fakat bir ihtimal AYIYI dindar yapabilirsiniz.” demiş.
Ses: “Peki” diye karşılık vermiş ve Işık kaybolmuş. Dere yeniden akmaya başlamış. Her şey eski haline dönmüş. Ayı ilkin pençesini indirmiş, sonrasında iki pençesini de Göğe doğru çevirmiş ve konuşmaya başlamış:
“Tanrı’ım, Senin Rızkınla Orucumu Açıyorum, Hamdolsun Verdiğin Nimetlere”

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

2012 Geçerli DNS Adresleri, Güncel DNS Numaraları

2012 Geçerli DNS Adresleri, Güncel DNS Numaraları 2012 Güncel Dns Adresleri  2012 Yılı Güncel Dns …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno