Ana Sayfa / Asker Fıkraları / Ayı Tam üç Kez

Ayı Tam üç Kez

 

Ava çıkmış adam, başına gelenleri anlatıyormuş :
-Ormanda ilerlerken, karşıma devasa bir ayı çıkmaz mı? Çifteyi doğrultacak zaman yok! Silahı bir kenara attığım şeklinde başladım kaçmaya. Fakat ayı peşimde! Benden süratli koşuyor. Bir ara ayının sıcacık nefesini ensemde hissettim. O denli yaklaşmıştı. Derken ayının ayağı kaydı, yere düştü. Fırsat bu fırsat, tabana kuvvet arayı açtım. Fakat ayı toparlandı, kalktı, bana yetişti. Gene nefesi ensemde… Pençesini uzatsa omuzumdan yakalayacak. Allahtan tam o sırada gene ayının ayağı kaydı, yere düştü. Şans bana gülüyor! Hızımı arttırabildiğim kadar arttırdım, tekrardan arayı beşyüz metre kadar açtım. Tanrı sizi inandırsın dostlar, ayı gene bana yetişti. Gene nefesi ensemde… şansa bakın… ayının yine ayağı yitik yere düşmez mi? Serüveni dinleyenlerden biri dayanamamış:
-Sen de fazlaca yürekliymişsin kardeşim! Hayvan bana üç kere nefesi enseme gelecek kadar sokulsa, fazlaca ayıptır söylemesi, ben korkumdan altıma ederim.
Avcı dönerek ters ters sözünü kesene bakmış:
-Sözü karıştırma yahu! Ayı üç kez neyin üzerine bastı da ayağı yitik yere düştü?

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Denizcinin Hikayesi

Denizcinin Hikayesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno