Ana Sayfa / Dizi Oyuncusu / Ayşe Hatun Önal kimdir

Ayşe Hatun Önal kimdir

Ayşe Hatun Önal kimdir, Manken, kadın oyuncu ve pop müzik şarkıcısı.

Ayşe Hatun Önal, 29 Temmuz 1978’de Adana’da dünyaya geldi. Adana Borsa Lisesi’nden mezun olduktan sonrasında Eskişehir Üniversitesi Halkla İlişkiler kısmınü kazanmıştır.

İş hayatına, üniversite yıllarında hususi bir holdingin Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak başlangıç icra eden Önal, ikinci sınıftan sonrasında hayallerini gerçekleştirmek arzusuyla eğitimine son verdi.

1999 senesinde Kanal D’nin düzenlemiş olduğu Miss Turkey ’99 yarışmasında Türkiye Birinci Güzeli seçildi ve mankenlik mesleğine başladı. Uzun süre mankenlik yaptıktan sonrasında, Can Gürzap’tan diksiyon dersleri alarak hususi bir kanalda sunuculuk yapmış oldu.

En büyük imgesel olan müzik hayatına, “Sonunda” adlı albümü ile girdi. Universal Müzik ile anlaşılarak piyasaya çıkarılan albüm’ün çıkış parçası olan “Çeksene Elini”‘nin sözlerinide kendisi yazdı.

İkinci stüdyo albümü Sustuysam‘ı Sony etiketiyle 2008 senesinde gösteren Ayşe Hatun Önal, müzik kariyerine devam etmektedir.

Ayşe Hatun Önal kimdir

    Dizi Oyuncusu, Model

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Mert Kılıç kimdir

Mert Kılıç kimdir, 2010 – 2014 yılları arasında “Şefkat Tepe” dizisinde oynadığı rolü ile tanınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno