Ana Sayfa / Az Bilinen Faydalı Siteler 2014 / Az Bilinen Faydalı Siteler 2014

Az Bilinen Faydalı Siteler 2014

Son devrin oldukça azca bilinmesine karşın oldukça kullanışlı olan en yararlı websiteleri nedir?

Bu yazıda yaşamı kolaylaştıran ve ziyaretçilerine hakkaten faydası dokunan fakat bununla beraber hak etmiş olduğu değere ve üne üne kavuşmamış olan website adreslerini ve ne işe yaradıklarını paylaşıyorum…

‘Az’ bilinen ‘çok’ kullanışlı websiteleri

İşte değişik sorunlara kısa çözümler sunabilecek dokuz azca malum websitesi:

Kağıt tasarrufu

Daha çok kağıt israfı yapılmaması için kurulan ‘Print Friendly’ websitesi, yazdırılması ehemmiyet arz eden belge ve sayfaları en ekonomik yoldan, daha azca kağıt harcayacak hale getiriyor.

10 dakikalık e-posta adresi

Sitelere üye olurken ‘doğrulama e-postası‘ için vermek zorunda kalınan adresler, firmalar tarafınca paylaşılıp kişilerin gelen kutusu spam mailleriyle dolabiliyor. Bunun için ideal bir site olan ‘10 minute mail‘, insanlara geçici bir e-mail adresi sunuyor. 10 dakika süresince kullanılabilen, gerekirse süresi bir 10 dakika daha arttırılabilen e-posta adresi işlemin peşinden kendini imha ediyor.

‘Az’ bilinen ‘çok’ kullanışlı websiteleri

Düzmece kimlik

FakeNameGenerator.com ise kayıt esnasında ev adresi, posta kodu, cep telefon numarası, hatta işyeri adresi bilgilerini isteyen siteler için ideal bir uygulama. Siteye girilip ülke seçildiğinde detaylı olarak tüm detayları ‘gerçeğe uygun‘ bir halde düzmece bir kimlik yaratılabiliyor.

‘Az’ bilinen ‘çok’ kullanışlı websiteleri

Son hesap bükücü

Bazı websiteleri ‘sanal yaşamda ölüm‘ü oldukça karmaşık ve olanaksız bir hale getirebiliyor. Hesabın silinmesi yerine ‘dondurmak‘ şeklinde önerilerle gelen toplumsal medya yada platformlarda tamamen ‘yok olmak‘ isteyenlerin imdadına ‘Account Killer’ yetişiyor.

‘Az’ bilinen ‘çok’ kullanışlı websiteleri

Site mi çöktü?

Down for everyone or just me, internette aşırı yoğunluktan dolayı ya da bazı engellemelerden dolayı girilemeyen sitelerin çöküp çökmediğini denetim etmeye yarıyor.

‘Az’ bilinen ‘çok’ kullanışlı websiteleri

Ne dinlemek istersin?

Yeni şarkı ve grup keşiflerine destek olan Viddyjam‘de insanoğlu beğendikleri sanatçıların adını girip karşılığında ona benzer öteki şarkıcıları bulabiliyor.

‘Az’ bilinen ‘çok’ kullanışlı websiteleri

Ne seyretmek istersin?

Film seyretmek isteyenler fakat kararsız kalanlar için ise ‘A Good Movie to Watch’ sitesi karışık şekilde ya da evvelde beğenilen filmlere gore tavsiyede bulunuyor.

‘Az’ bilinen ‘çok’ kullanışlı websiteleri

Online alarm

Yanında cep telefonu olmayanlar ya da telefon ve çalar saat alarmına uyunamayanlar için online çalar saat.

‘Az’ bilinen ‘çok’ kullanışlı websiteleri

Poster yapın

Evine dekorasyon amacıyla poster asmak isteyen fakat istediği dizayn, çizim ya da resimleri bulamayan insanoğlu için Rasterbator sitesi destek olabilecek bir hizmet sunuyor.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bu habere de bakabilirisiniz

En kolay program yapma programı, portable program yazma

En kolay program yapma programı, portable program yazma  Fazlaca Kolay Program Yazmak + Resimli Ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno