Ana Sayfa / Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajları / Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajları, Babaya Doğum Günü Mesajları Anlamlı, Babaya Doğum Günü Mesajları Feysbuk, Babaya Doğum Günü Mesajları Whatsapp, Babaya Doğum Günü Mesajları 2016

 

Babalarımız için en güzel doğum günü mesajlarını bulacağınız bu güzel sayfadaki mesajları babalarınıza kısa mesajla gönderin ya da whatsapptan yazın. Ya da bu en anlamlı babaya doğum günü mesajlarını feysbuk yada twitterdan paylaşın.

BABAYA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARl

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni oldukca seviyoruz, doğum günün mübarek olsun…

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tanım et derlerse; babam derdim canım babam seni bigün değil her gün oldukca seviyorum. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Yaşamın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün mübarek olsun.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tanım et desen bana herhalde bir tek “BABA” derdim. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi dostum. Babalar günün mübarek olsun!

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle… Nice nice yıllara…

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Rahatlık ve dert ortağım canım babam doğum günün mübarek olsun.

Kollarından daha rahat, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün mübarek olsun.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Daima yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam… Nice mutlu yıllara…

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen fakat benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Yaşamın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün mübarek olsun…

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve itimat verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, doğum günün mübarek olsun babacığım.

Senin şeklinde bir babaya haiz olduğum için ne kadar talihli olduğumu devamlı bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.

Babacığım; sabah yağan çığ kadar saf, akşam gün batımında ise rüzgar kadar deli, okyanusun derinliklerindeki inci kadar özelsin… Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi… Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya… Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan kıymetli biricik babamızsın, seni oldukca seviyoruz… Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Babacığım Tanrı seni başımızdan tamamlanmamış etmesin nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün mübarek olsun.

Sen kuvvetli bir çınar şeklindesin. Arkamı ne süre sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Bundan dolayı bana hep güç verirsin. Doğum günün mübarek olsun babacığım

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün bir tek senin. İyi ki varsın. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi asla bırakmamışsın. Beraber daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle doğum günün mübarek olsun

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı canımızdan kıymetli biricik babamızsın seni oldukca seviyoruz. Doğum günün mübarek olsun…

Gelinciklerin en sadesine, papatyaların en güzel kokanına, güllerin en güler yüzlüsüne, babaların en sevgilisine doğum gününü kutluyorum.

Tatlı babacığıma sabah yağan pişmemiş kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar deli, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.

Rahatlık ve dert ortağım nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve itimat verdi… Seni oldukca seviyorum babacığım…

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni oldukca seviyorum. Yaşamın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Senin şeklinde bir babaya haiz olduğum için ne kadar talihli olduğumu devamlı bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Dünyadaki çiçeklerin en güzeli güldür güllerin en güzeli ise sen doğum günün mübarek olsun babacığım.

Daima söylemesem de biliyorum aslına bakarsak babamın onu ne kadar oldukca sevdiğimi bildiğini. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Bundan dolayı o benim Babam. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Bizim bugünlere gelmemizi elde eden ve hakkını hiçbir süre ödeyemeyeceğimiz babamızın doğum günü mübarek olsun.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini devamlı üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni oldukca seviyorum. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Doğum günün mübarek olsun babacığım.

Üstüne sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni oldukca fakat oldukca seviyorum. Doğum günün mübarek olsun babam.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

Komik Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Komik Doğum Günü Mesajları Arkadaşa, Komik Doğum Günü Mesajları Kısa, Komik Doğum Günü Mesajları Uzun, Komik Doğum Günü Mesajları Facebook, Komik Doğum Günü Mesajları 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno