Bahar Şahin kimdir, 2017 senesinde Fox Tv ekranlarında gösterilen “Kayıtdışı” adlı dizide (İnci) karakterini canlandırdı.

Bahar Şahin, 26 Mayıs 1997 tarihinde Ankara‘da dünyaya gelmiştir. Aslen Artvinlidir. 14 yaşlarında iken anne ve babası boşandıktan sonrasında İstanbul’a yerleşerek eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Okullu iken okulun tiyatro ekiplerine katıldı. Ankara Altındağ Gençlik Merkez’inde tiyatro ekibine dahil oldu.

Oyuncu Ufuk Özkan teyzesi Nazan Güneş’in eşidir.

İstanbul’da iken bir gece ailecek akşam yemeğinde iken yapımcı Arzu Eğmir ile talih eseri tanışıp sonrasında “O Yaşam Benim” dizisinin yönetmenlerinden Yönetmen Merve Girgin ile tanıştırdı. Ve “O Yaşam Benim” dizisinde oynamaya başladı.

Bir dergiye gönderilmiş olduğu fotoğraflarla birinci oldu ve kapakta yer aldı.

Bahar Şahin, oyunculuk eğitimi aldıktan sonrasında 2016 senesinde Fox Tv’de gösterilen başrolü Keremcem ve Ezgi Asaroğlu‘nun paylaşmış olduğu “O Yaşam Benim” dizisinde 4 sürem müge karakterini oynadı. O Yaşam Benim dizisinden ayrıldıktan sonrasında TRT1’de gösterilen “Lise Devriyesi” adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

2017 senesinde Fox Tv ekranlarında gösterilen, yönetmenliğini Cevdet Mercan‘ın yapmış olduğu “Kayıtdışı” adlı dizinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert ve İsmail Hacıoğlu, Bahar Şahin, Serdar Orçin, Rutkay Aziz, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, Tugay Mercan, Kadim Yaşar, Müge Boz benzer biçimde oyuncular yer verilmiştir.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Kayıtdışı (İnci) (TV Dizisi)
2017 – OHA Diyorum (Beyaz perde Filmi)
2017 – Lise Devriyesi (Işıl) (TV Dizisi)
2016 – Pepee: Birlik Zamanı (Liko -Seslendirme) (Beyaz perde Filmi)
2014 – 2016 – O Yaşam Benim (Toplam 4. Sürem) (Müge) (TV Dizisi)

Bahar Şahin kimdir

    Dizi Oyuncusu

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE