Ana Sayfa / Sinema Oyuncusu / Berna Laçin kimdir

Berna Laçin kimdir

Berna Laçin kimdir, Berna Laçin, 20 Ağustos 1970 tarihinde İzmir, Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Babası askeri bir pilottur. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de okuduktan sonrasında Yıldız Teknik Üniversitesi‘ni kazanınca ailecek İstanbul’a yerleştiler. Mimarlık okurken oyunculuk yönü ağır basınca okulu yarıda bırakıp 1988 senesinde İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro kısmına girdi.

Aynı yıllarda Kenter Tiyatrosu’nda ‘‘Şafak Yıldızları” oyunuyla ustalaşmış tiyatrocu oldu. 1990 senesinde kent tiyatrosundayken tv hayatına da başladı.

1996 senesinde televizyonda ‘‘Taksi” programını sundu. 1997 senesinde Kanal D’de ‘‘Çocuktan Al Haberi’‘ adlı programın yanı sıra ‘Bu şekilde mi Olacaktı” adlı diziyle ekrana geldi.

Berna Laçin, 2009 senesinde düzenlenen 31. Internasyonal 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programında sunuculuk yapmış oldu.

2010 senesinde ATV’de “Her şey İçin Berna Laçin” adlı programı sundu.

Berna Laçin, 1996 senesinde çocukluk aşkı işadamı Tolga Eşiz ile evliliğe ilk adımını attı. Ada (d.2002) isminde bir kızları var.

Tiyatro oyunları :
2007 – Dönme Dolap : Eric Assous – Tiyatro İstanbul
1997 – Yeni Baştan “Chapter Two” : Neil Simon – Tiyatro İstanbul
Bayanlar da savaşı yitirdi : Curzio Malaparte – İstanbul Kent Tiyatrosu
Teope : Çoşkun Büktel – İstanbul Kent Tiyatroları
Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım : Haldun Taner – İstanbul Kent Tiyatroları
Aile Şerefi

1989 – Şafak Yıldızları – Kenter Tiyatrosu

Filmleri :
1990 – Sevdiğim Adam
1990 – Koltuk Belası
1991 – Yarına Gülümsemek
1993 – Kızılırmak Karakoyun
1995 – Gökkuşağı
1995 – Düzmece Dünyalar
1995 – Bir Kadının Anatomisi
1997 – İlk Aşk
1997 – Bu şekilde mi Olacaktı
1998 – Ateş Dansı
2000 – Evindeki Yabancı
2002 – Seni Yaşatacağım
2004 – Bir Dilim Aşk
2005 – Belalı Baldız
2007 – Yıldızlar Savaşı
2013 – Aşk Ekmek Hayaller

Berna Laçin kimdir

Beyazperde

    Oyuncusu, TV sunucusu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Elif Güvendik kimdir

Elif Güvendik kimdir, Elif Güvendik, 22 Eylül 1975 tarihinde Ankara‘da doğmuştur. Bir ablası vardır. Babası astsubay olduğu için çok şehir değiştirdiler. Çocukluğu Ankara ve İzmir‘de geçti. Ege Üniversitesi Konservatuarı Halk Dansları Bölümünden mezun oldu. Erdem Siyavuzgil‘den, Yüksek Sadakat’in üyesi Kenan Vural‘dan ve Fatma Can‘dan şan dersleri aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno