Ana Sayfa / müzisyen / Berna Öztürk kimdir

Berna Öztürk kimdir

Berna Öztürk kimdir, 2016 İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı.

Berna Öztürk, 28 Mart 1984 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir.

Bilge Öztürk (d.1978) ve Belda Öztürk (d.1979) adlarında iki ablası vardır.

Liseyi Hususi Ayazağa Işık lisesinde bitirdikten sonrasında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu.

Tv, beyazperde ve tiyatro çalışmalarını i ifade edeceği yolu müzik olarak belirlemiş ve 1999 senesinde başladığı DJ’lik hayatına 2001‘den itibaren ustalaşmış olarak devam etmiştir.

Berna Öztürk, Almanya, Hollanda, İngiltere, Filipinler, Mısır, Tayland, İsviçre başta olmak suretiyle dünyanın birçok yerinde sayısız performanslar gerçekleştiren, Türkiye’nin en tanınmış DJ’lerindendir.

Berna Öztürk, dönem magazin basınında Tarkan‘ın baldızı olarak anıldı.

16 yaşından itibaren tı. Hobileri içinde davul çalmak ve fotoğraf yapmak da bulunan Berna Öztürk, su sporlarına da fazlasıyla meraklı.

Başarı göstermiş DJ Berna Öztürk, su sporlarına da fazlasıyla meraklı.

İyi bir kite board eğitmeni de olan DJ Berna ablası Bilge ile beraber Salih Alexander Çakır ve Seda Çelenk’in sahibi olduğu kite board akademi de hem yarışmalara hazırlanıyor hem de bu zevkli sporu öğrenmek isteyenlere eğitmenlik yapıyor.

2001 yılından bu yana İstanbul başta olmak suretiyle Türkiye’nin bir oldukça şehrinde ve yurt haricinde birçok organizasyonda performans gösteren Berna Öztürk izleyenlerin ve dinleyenlerin büyük beğenisini topladı.

2008 yazında çıkarmış olduğu ve Türkiye‘nin ilk kadın dj albümü olma hususi durumunu taşıyan “Dancing In The Sun” adlı albümüyle büyük bir çıkış elde etti.

2004 senesinde ‘Denge ve Manevra’ adlı beyazperde filmimizde oynayan Öztürk, almış olduğu drama eğitiminin arkasından 2003 senesinde basında oldukça ses getiren Almula Merter‘in yönetmenliğinde ‘Vajina Monologları’ oyununda rol aldı.

2013 senesinde Sony Music etiketiyle piyasaya sürülen single’ında 70’li yıllarda Seyyal Taner‘in yorumuyla ünlenen, Türkçe sözleri Ideal Aker tarafınca yazılmış, müziği ise meşhur besteci Enrico Macias imzası taşıyan “Son Verdim Kalbimin İşine” şarkısını yepyeni düzenlemeleriyle seslendirdi.

2016 senesinde 1 Ocak akşamı TV 8 ekranlarında başlamış olacak olan İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı.

Gene Öykü Serter‘in e İvana Sert, Hakan Akkaya, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez olacak.

Yarışmacılar ise Aslızen, Berna Öztürk, Elif Ece Uzun, Esra Balamir, Esra Sönmezer, Gizem Özdilli, Hatice Çarpar, İnci Pars, Neslihan Önder, Nil Karataş, Pelin Suade, Sevil Uyar, Simge Tertemiz, Tuğçe Özbudak, Yasemin Öztürk, Yeşim Erçetin olacaktır.

21 Ocak 2017 tarihinde Dominik’de Acun Ilıcalı‘nın sunumu ile Tv 8 ekranlarında yayınlanmaya başlamış olacak olan Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımında İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, Berna Öztürk, Tarık Mengüç, Deli Sedat, Gökyüzü Apak, Pınar Saka, Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül olacak

Survivor 2017 yarışmasında gönüllüler takımında Yapıt West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer olacak

Albümleri :
2008 – Dancing In The Sun
2013 – Son Verdim Kalbimin İşine (single)

Rol Almış olduğu Tiyatro Oyunları :
2003 – Vajina Monologları – Yönetmen: Almula Merter

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2004 – Saçsaça Başbaşa (Feryal) (TV Dizisi)
2004 – Görünmez Adam (Ayşe) (TV Dizisi)
2004 – Denge ve Manevra (Barmeid) (Beyazperde Filmi)
2004 – Kuzenlerim 3. Sürem (Sibel ) (TV Dizisi)
2000 – Karlar Eriyince (Beyazperde Filmi)

Sanat Yönetmeni
2014 – Asayiş Berkkemal (Sanat Yönetmeni) (TV Dizisi)
2010 – Ümit Yolcuları (Sanat Yönetmeni) (TV Dizisi)
2009 – Ayrılık (Sanat Yönetmeni) (TV Dizisi)

Berna Öztürk kimdir

    Müzisyen

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ozan Doğulu kimdir

Ozan Doğulu kimdir, Ozan Doğulu, 13 Ocak 1972 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası besteci Yurdaer Doğulu, annesi Serpil Doğulu’dur. Canan Doğulu adında moda ve tasarım ile ilgilenen bir kız kardeşi vardır. Şarkıcı Kenan Doğulu‘nun da abisidir. 4 yaşındayken babası onu konservatuvara yazdırmış, 78 yılında ise kendi müzik okulu açınca oraya başlamışlar. ABC’den önce Do-Re-Mi’yi öğrenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno