Ana Sayfa / manken / Berrin Keklikler kimdir

Berrin Keklikler kimdir

Berrin Keklikler kimdir, 2015 yılı “Benzemez Kimse Sana” yarışmacısı

Berrin Keklikler, 7 Nisan 1994 tarihinde Almanya, Gelsenkirchen’de dünyaya gelmiştir. Almanya’da büyüdü. Liseyi Almanya’da tamamlamış oldu. Berna Keklikler (d.1989) isminde bir ablası vardır. Güzellik Yarışmasına katılana kadar Almanya’da yaşamakta idi sonrasında istanbul’da yaşamaya başladı.

1,77 uzunluğunda olan Berrin Keklikler, 2013 senesinde meydana getirilen “Miss Turkey” Güzellik Yarışması’nda 2.oldu. Bu yarışmada Rüveyda Öksüz birinci olmuştu. 9 Kasım 2013 tarihinde meydana getirilen Evren Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti.

2014 senesinde yapımcılığını Faruk Aksoy‘un yapmış olduğu “Deli Dersane Üniversitede” adlı dizide Modacı Nesrin karakterini oynarken Paşhan Yılmazel, Duygu Çetinkaya, Okan Karacan, Mustafa Topaloğlu, Tulu Çizgen, Recep Aktuğ, Ayşen Gruda, Sümer Tilmaç, Defne Yalnız ile beraber oynadı.

24 Ocak 2015 Cumartesi akşamı Yıldız tv’de başlamış olan ve sunuculuğunu Murat Başoğlu‘nun yapmış olduğu jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Nükhet Duru ve Umut Erdim‘in olduğu “Benzemez Kimse Sana” yarışma programına iştirak etmiştir. Öteki yarışmacılar; Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve ‘Aşk Doktoru’ Mehmet Coşkundeniz, Çocuklar Duymasın dizisinin patronu oyuncu Demet Tuncer, VINE fenomeni (Memeli Mestan) Eylül Öztürk, Bir Demet Tiyatro’nun Asuman’ı oyuncu Deniz Özerman, Sunucu ve oyuncu Hakan Ka, oyuncu Özgür Özberk, Mandıra Filozofu’nun Şükrü’sü oyuncu Yaratı Eyüboğlu olmuştur.

Filmleri ve Dizileri :

2014 – Deli Dersane Üniversitede (Modacı Nesrin) (Tv Dizisi)

Berrin Keklikler kimdir

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Georgia Fowler kimdir

Georgia Fowler kimdir, Victoria-s Secret‘in modellerindendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno