Ana Sayfa / Dizi Oyuncusu / Burak Tozkoparan kimdir

Burak Tozkoparan kimdir

Burak Tozkoparan kimdir, 2015 senesinde Hesapta Aşk filmimizde oynadı.

Burak Tozkoparan, 14 Kasım, 1992 tarihinde istanbul’da dünyaya gelmiştir. Ebeveyni aslen Rizelidir. Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesinde okudu. Okan Üniversitesi‘nde % 100 Burslu olarak Beyaz perde ve Tv Bölümünde devam etmektedir.

Burak Tozkoparan, 2011 senesinde Vodafone 14. Liseler Arası Müzik Yarışmasında Enstrüman branşında Bateri ile birinci olmuştur.

Müzik kariyerinde pek oldukça grupla beraber çalıştı. Bir dönem “Olcayto Ahmet Tuğsuz’un eşliğinde kurulan Pervane grubunun bateristliğini de yapmış oldu.

2014 senesinde “Paramparça” adlı dizide Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Şükran Ovalı, Ebru Özkan, Cemal Hünal, Sulh Falay, Nursel Köse, Civan Canova ve Ahu Yağtu ile beraber oynadı.

2015 senesinde ilkin “Gizli saklı Ajanda” adıyla çekilen sonrasında “Hesapta Aşk” adıyla gösterime giren filmimizde Meriç Aral, Derya Şensoy, Fırat Altunmeşe, Burak Tozkoparan, Kutay Kalabalık, Yasin Çam, Hasret Çakar, Bennu Gerede, Burhan Öçal rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Hesapta Aşk (Mert) (Beyaz perde Filmi)
2014 – Paramparça (2) (Ozan) (TV Dizisi)

Burak Tozkoparan kimdir

    • Dizi Oyuncusu, Müzisyen,

Beyaz perde

    Oyuncusu

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Can Yaman kimdir

Can Yaman kimdir, İnadına Aşk adlı dizide Yalın Aras adlı karakteri canlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno