Ana Sayfa / Biyografi / mimar / Burçak Tuncer kimdir

Burçak Tuncer kimdir

Burçak Tuncer kimdir, Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Burçak Tuncer, 6 Nisan 1992 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. İlkokul ve lise eğitimini İzmir Tevfik Fikret lisesinde tamamladıktan sonrasında İzmir Iktisat Üniversitesi Mimarlık bölümünü kazanmıştır.

Burçak Tuncer, eğitim hay dallarıyla ilgilendi. Fotoğraf branşında birincilik ödülleri yanı sıra kişisel fotoğraf sergisini Çeşme sanat galerisinde açtı. Çalışmalarına kendi yaratıcılığını ve almış olduğu eğitimini de katarak devam etmektedir.

21 Ocak 2017 tarihinde Dominik’de Acun Ilıcalı‘nın sunumu ile Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımında İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, Berna Öztürk, Tarık Mengüç, Deli Sedat, Gökyüzü Apak, Pınar Saka, Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül, Fatih Hürkan olacak.

Survivor 2017 yarışmasında gönüllüler takımında Yapıt West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer, Berna Keklikler, Erdi Ünver, Anıl Karakurt, Sadin Bakır, Yiğit İzik olacak.

Burçak Tuncer kimdir

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Kutbettin Arzu kimdir

Kutbettin Arzu kimdir, 27 Ağustos 2015 tarihinde 63. hükümette Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak görevlendirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!