Ana Sayfa / dansçı / Büşra Eyen Siral kimdir

Büşra Eyen Siral kimdir

Büşra Eyen Siral kimdir, İşte Benim Stilim 3. Sürem yarışmacısı

Büşra Eyen Siral, 1986 senesinde Bulgaristan‘da dünyaya gelmiştir. İstanbul‘da yaşamaktadır. 3 kardeştirler. Ebeveyni boşanmış olan ve dövmeleri ile dikkat çeken Büşra Eyen Siral, babası ile görüşmüyor.

9 senedir dans etmekte olan Büşra Eyen Siral, Anadolu Efes ponpon kızlarından biri olarak dans etmektedir. Hobi olarak da fitness yapmaktadır.

İşte Benim Stilim 3. Sürem yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya süregelen yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında gösterilen Uğurkan Erez‘in kareografilerini yapmış olduğu İşte Benim Stilim adlı yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede iyi mi giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için savaşım edecek.

Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Surat Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Ikincil i

Büşra Eyen Siral kimdir

    Dansçı

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Manuel Reina kimdir

Manuel Reina kimdir, 21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno