Ana Sayfa / büyüyünce / BÜYÜYÜNCE NE OLACAK

BÜYÜYÜNCE NE OLACAK

çoçukTüm Aile bir araya gelmiş. Minik Evlatlarının Büyüyünce Nasıl biteceğini idrak etmek için, Masanın üstüne Para dolu bir Cüzdan, bir Top, bir Dini Kitap, bir de Cd koymuşlar. Çocuk Cüzdanı alırsa İş Adamı, Topu alırsa Sporcu, Dini kitabı alırsa Din Adamı, Cd’yi alırsa Müzisyen olacaktır. Gizli saklı bir yere saklanıp Evladı beklemeye başlarlar. Azca sonrasında Çocuk gelmiş ve Masaya baktıktan sonrasında üstündeki Herşeyi alıp gitmiş. Bunu gören Büyükbabası:

 -“Anlaşıldı..Anlaşıldı.. Bu Çocuk Büyüyünce Politikacı Olacak..” demiş.


Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ahmet Faruk Ünsal kimdir

Ahmet Faruk Ünsal kimdir, Ahmet Faruk Ünsal, 1963 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. Babasının adı Abdurrahman, annesinin adı Zekiye’dir. Babası eski Milli Selamet Partisi Milletvekilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno