Ana Sayfa / Asker / ÇAMAŞIR

ÇAMAŞIR

ÇOĞUNLUĞUNU LAZLARIN TEŞKİL ETTİĞİ KOMANDO BÖLÜĞÜ 10 GÜNDÜR ORMANDA, ÇAMURDA, AÇ SUSUZ PİSLİK İÇİNDE EĞİTİM YAPMAKTADIR. 11. GÜN KOMUTAN, ÇAVUŞ DURSUN`U ÇAĞIRIR:

– ÇAVUS, 10 GÜNDÜR BÖLÜK GAYET İYİ BİR PERFORMANS GÖSTERDİ, BİZ DE ONLARI ÖDÜLLENDİRELİM, BUGÜN ÇAMAŞIR DEĞİŞTİREBİLİRLER ARTIK.

DURSUN:

– BAŞ ÜSTÜNE KOMİTANIM.

DURSUN ÇAVUŞ BİR HEVES KOŞARAK BÖLÜĞÜ TOPLAR:

– SİZLERE ÇOK SEVİNECEĞİNİZ BİR HABER GETİRDİM..KOMİTAN İZİN VERDİ BUGÜN ERAT ÇAMAŞIR DEĞİŞTİRECEK, SIRAYA GEÇİN DEĞİŞTİREN. TEMEL SEN İDRİS’LE. İSMAİL SEN KEMALLE. SADİK SEN CEMALLE…

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Mükafat

Mükafat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno