Ana Sayfa / Biyografi / Criss Angel kimdir

Criss Angel kimdir

Criss Angel kimdir, Criss Angel günümüzün en fazlaca tanınan sihirbazlarından biridir.

Criss Angel, 19 Aralık 1967 tarihinde New York, ABD’de Dimitra Sarantakos, John Sarantakos çiftinin oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Yunan asıllı Amerikan vatandaşı olan Criss Angel’in tam adı Christopher Nicholas Sarantakos’dur. JD Sarantakos, Costa Sarantakos adlarında iki kardeşi vardır. East Meadow Lisesi’nden mezun oldu.

Criss Angel 6 yaşından itibalüğe, illüzyonistlikten, hipnotistliğe kadar birçok sanat dalıyla ilgilendi. O zamandan beri çok büyük kabiliyetlerini ve hayal enerjisini devamlı emek harcama disiplini ile birleştiren Criss Angel günümüzün en etkisinde bırakan sanatçılarından biri olmayı başarmıştır. Sihirbaz Harry Houdini‘yi kendine örnek alan Criss Angel sihirbazlık kariyerine, Las Vegas‘a gitmeden ilkin New York‘da başladı.

Criss Angell ilüzyonistlik haricinde müzisyenlik ve aktörlük yapmaktadır. Tv programlarında yapmış olduğu gösterilerle tanınmıştır. Mindfreak adlı tv programı izlenme rekorları kırmaktadır.

Criss Angell Las Vegas Luxor da gösterilerine devam etmektedir. Cirque de Soleil ile ortak gösterileri bulunmaktadır. Bununla beraber bir rock solisti olan Criss Angel’ın tarzında, gösterilerinde, müziklerinde bunu he Criss Angel, 2002 senesinde JoAnn Winkhart ile evliliğe ilk adımını attı. 2006 senesinde boşandı. 2015 yılının Şubat’ında Shaunyl Benson ile evliliğe ilk adımını attı. Bir evladı vardır.

Criss Angell, ABD, Nevada, Las Vegas‘da ikamet etmektedir.

Criss Angel kimdir

    İllüzyonist

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bu habere de bakabilirisiniz

Veysel Karani kimdir

Veysel Karani kimdir, Veysel Karani, Hz Muhammed döneminde yaşamasına rağmen onu görememiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!