Ana Sayfa / Cuma Mesajları / Cuma Mesajları

Cuma Mesajları

Cuma Mesajları

Cuma Mesajları

Cuma Mesajları Kısa, Cuma Mesajları Uzun, Cuma Mesajları İndir, Cuma Mesajları Paylaş, Cuma Mesajları Ayetli, Anlamlı Cuma Mesajları, Kutsal Cuma Mesajları, Cuma Mesajları 2016

Kutsal Cuma gününüzün hayırlara vesile olmasını diler size güzel bir Cuma mesajları sayfası sunarız. Bu sayfada yer edinen Cuma günü mesajlarını feysbuk ve twitterdan paylaşabilir ya da sms olarak gönderebilirsiniz.

EN GÜZEL CUMA MESAJLARl

Cuması aşk olanın aşkı kalımlı olsun. Hayırlı Cumalar.

Yakarış denizinde İslam gemisinde Resulullah şeklinde bir kaptanla Kuran-ı Kerim pusulasıyla aden sahilinde buluşmak ümidiyle. Cumanız kutsal olsun.

Gönüller duada birleşince Cumalar güzelleşir. Cumanız hayırlı olsun.

Bugün rahmet, bugün bolluk, bugün şefaat, bugün himmet bugün günlerin efendisi. Cumanız kutsal olsun…

Cumanın hürmetine içimizden geçenlere. Amin. Hayırlı Cumalar…

Sevdikleriniz yanınızda dünyanız sulh dolu olsun. Tanrı’ın selamı üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar dilerim.

Cumanız aşk ile dolsun. Hayırlı Cumalar…

Ey Rabbim dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri İslam’ın yolundan ayırma. Hayırlı Cumalar.

Yeni güne bismillah Cumaya kavuşturan Rabbime şükürler olsun…

Yükü sevgi, aslı saygı, gücü sulh, süsü hoşgörü olan kutsal dinimizin seçtiği haftanın hususi günü olan Cumanızı kutlarım.

Cumanız kutsal dualarınız kabul olsun. Hayırlı Cumalar…

Güneşin pembeliği ile doğan, saflığıyla süzülen, her insana nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı Cumalar dilerim.

Tanrı yolundan ayrılmayalım ne kadar sabrınızı zorlasalar da karşılarında gene sabır bulacaklardır hayırlı Cumalar.

Ey rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları noksan etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Hayırlı Cumalar.

Tanrı’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaati üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar.

Tanrı’ım; bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bizlere acıma et. Bizlere hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar.

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap Hayırlı Cumalar.

Tüm kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Tanrı’ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı cumalar dilerim.

İlahi yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım süre bu duamı sana emanet ederim. Tanrı cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah.

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma dost olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız kutsal olsun.

Ne muhtacına muhtaç olayım, ne de muhtacının başına taç olayım. Muhtaç eyleme ya rab! Muhtaç olacaksam bir sana muhtaç olayım. Hayırlı nurlu cumalar.

Cuma günü, günlerin en kıymetlisi, Müslümanların bayramıdır. Öteki bayram günlerinden daha kıymetlidir cumamız kutsal olsun inşallah.

Ana babasının yada ikisinden birinin kabrini her günleri ziyaret edenin günahları af olur. Haklarını ödemiş olur inşallah cumanızı kabul ve kutsal eylesin.

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem. Diyen sevgilinin (sav) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.

Cumamız kutsal dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli siz değerli ziyaretçilerimizin üstüne olsun. Tanrı cumanızı kabul ve kutsal eylesin.

Kalbimiz imana, gönlümüz İslam’a, dilimiz Kur’an’a, kulağımız ezana, gözümüz nura, evimiz rahat ve neşeli olsun. Hayırlı cumalar.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, ne de dostlar unutulsun. Cumanız kutsal olsun.

Ey rabbim. Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere acıma buyur. Şüphesiz sen merhametlilerin en merhametlisisin. Cumanız kutsal ve kabul olur inşallah.

Tanrı’ım sen isyan ettirici fakirlikten, azdırıcı zenginlikten bizleri koru. Sen hakkımızda en hayırlısı her neyse onu nasip eyle! Hayırlı cumalar.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, ne de dostlar unutulsun. Cumanız kutsal olsun.

Ilkin yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, yakarma eden biri var senin için. Sen de yakarma et Tanrı için. Cumanız kutsal olsun.

Günler bizlere dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla kutsal oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa siz değerli ziyaretçilerimizin sevgisi. Cumanız kutsal olsun.

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap hayırlı cumalar.

Rabbim cuma gecenizi kutsal eylesin. Hayırlı amel, hayırlı ilim ile son nefeste inanç ile ölebilmeyi ümmeti Muhammed’e nasip eylesin.

Tanrı’ım dilimizden ve gönlümüzden adını noksan etme bizlere senin sevdiklerinin içinde olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı cumalar.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Cumamız kutsal olsun.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Cumanız kutsal olsun.

Günlerin en değerlisi cumadır. Cuma günü Bayramlardan ve Aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve ahirette müminlerin bayramıdır. Cumanız Kutsal Olsun.

Tüm güzelliklerin kilidini kendinde bulunduran Rabbim hakkımızda en hayırlı kilitleri aç. Cumamız bayram tadında olsun inşallah.

Resullullah’a cennettekiler uyurlar mı? Diye sorulmuştu. Cevaben buyurdular ki: Uyku ölümün kardeşidir. Cennettekiler uyumazlar. ( Hadis-Tirmizi) Hayırlı Cumalar.

Aden bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Tanrı sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üstüne olsun. Hayırlı nurlu cumalar.

Tanrı bu dini zatı için hususi olarak seçmiştir. Dinimize sadece cömertlik ve güzel terbiye yakışır. Dikkat edin, dindarlığımızı bu iki nitelikle süsleyin. (Hadis-Taberani) Hayırlı Cumalar.

Birbirinize karşı mütevazı olmanızı Tanrı bana vahiyle emretti. Öyleki ki asla kimse hiç kimseye karşı övünmesin ve asla kimse hiç kimseye zulmetmesin. (Hadis) Hayırlı Cumalar.

Yüce Tanrı kutsal Cuma-ı şerif hürmetine yaşamın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müyesser eylesin. Hayırlı Cumalar.

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma dost olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız kutsal olsun.

Ilkin yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, yakarma eden biri var senin için. Sende yakarma et Tanrı için. Cumanız kutsal olsun.

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma dost olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız kutsal olsun.

Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır bu şekilde zamanlar. En güzel günün cuma olsun cumanız kutsal olsun.

Rabbim sen unutan kullarından etme bizi, dara fikir hatırlayan kullardan etme bizi, yüce rabbim seni her zaman anan kullardan eyle bizi cumanız kutsal olsun.

Anlatmaya dilde lisan yetmiyor, utancından durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da bizde kusur bitmiyor; olmuşuz bir kere isyana doğal olarak, kurtar bizi yarabbi. Cumanız hayırlı ve kutsal olsun.

Bigün dünyaya ilişkin bir derdin olursa rabbine dönerek benim büyük bir derdim var deme, derdine dönerek benim büyük bir rabbim var de. Hayırlı cumalar.

Rabbim dualı bir yaşam yaşayan, duasını hayatına taşıyan, başkalarının duasını alan ve duası kabul olan kullardan eylesin inşallah Tanrı bizi affetsin. Hayırlı cumalar.

Başkalarının kusurlarından anlatmak istediğin zaman kendi kusurlarını hatırla. O süre başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın. Hz. Muhammet (SAV). Hayırlı Cumalar.

Ey Rabbimiz; bizi Sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet çıkar, bizlere yakarma usullerimizi göster, tövbemizi kabul et. Zira tövbeleri çokça kabul eden ve oldukça merhametli olan sadece Sensin. (Bakara, 128) Âlemlerin efendisine salât-ü slm(a.s.m) ile. Hayırlı Cumalar yakarma ile.

Elleriniz açık, kalbiniz şefkatli olsun gözlerinizde iki damla yaş olsun sağanak sağanak yağan rahmet dergâhından bir damla da size nasip olsun. Kardeşliğin en güzeli duadır kardeşler dualarınız kardeşleriniz için olsun. Cumanız şeklinde tüm günleriniz rahmet olsun.

Kutsal Cuma günü yapılacak ibadetlere, öteki günlerde yapılanların, minimum iki katı verilmektedir. Buna karşılık ise, Cuma günü meydana getirilen günahlar da iki kat yazılmaktadır. Cuma gününü en hayırlısı ile geçirmek dileğiyle cumanız kutsal olsun.

La ilahe illallah. Üç muradım var, biri aden, bir ırmak diyarını görmek. Aç cemalini göster diyarını ya Resullullah! Aman yarabbi ya Rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvarırım sana. Devamlı sana muhtacım, cemalini göster bana. Hayırlı cumalar.


cuma mesajı resimli cuma mesajları ayetli cuma mesajları resimli yeni 2017 cuma mesajları video cuma mesajları yazılı

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

Özlem Mesajları

Sayfa İçeriği: Özlem Mesajları Kısa, Özlem Mesajları Uzun, Özlem Mesajları Eşime, Özlem Mesajları Sevgiliye, Özlem Mesajları Facebook, Özlem Mesajları 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno