Ana Sayfa / Davetiye Sözleri / Davetiye Sözleri

Davetiye Sözleri

Davetiye Sözleri

Davetiye Sözleri

Davetiye Sözleri 2016, Dini Davetiye Sözleri, Değişik Davetiye Sözleri, Gülünç Davetiye Davetiye Sözleri, Güzel Davetiye Metinleri, Güzel Davetiye Yazıları

Güzel sözler sayfalarımıza şimdi de evlenenler için davetiye yazıları hazırladık.

Evlenirken davetiyelere ne yazsak diye düşünenler için dini davetiye yazıları hazırladık, garip bir şeyler yazalım diyenler için değişik davetiye yazıları hazırladık.

Bu sayfamızda ek olarak keyifli davetiye yazıları da bulunmaktadır.

Görüş ve önerilerinizi bizlere yorum bölümünden gönderebilirsiniz.

EN GÜZEL DAVETİYE METİNLERİ

Soruyordunuz bizlere ne süre evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte bekleriz sizleri ailece düğünümüze.

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı diliyoruz.

Tanrı’ın emrine uyuyoruz, mutlu bir yuva kuruyoruz. Tanrı’tan mutluluk diliyoruz, bu mutlu günümüze, sizleri de bekliyoruz…

Akıp giden yaşamın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken, nikâh törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bizlere mutluluk verecektir.

Gönlümün sahibini bulduğum bu mutlu günümde sizi de aramızda görmekten luk duyarız.

Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz “evet” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Evet? Evet? Evet… Bir ihtimal yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.

Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla, her anında paylaşmaya… Evet.

Yaşam boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

Kenardan biz gidelim, yol sizin olsun. Pınardan biz içelim, su sizin olsun. Bir ihtimal gelemezsiniz, sıhhat olsun. Biz evleniyoruz, haberiniz olsun. Bizi seven dostlar, düğünümüze buyursun.

Yüreğimizin ve sevgimizin götürmüş olduğu yerdeyiz. Sizleri de orada, düğün törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kalbimizin sesini dinledik. Karar verdik, biz evleniyoruz. Düğünümüze siz sevenlerimizi de bekliyoruz. Yeni yaşamların mutlu başlangıcında sizlerle beraber olmaktan kıvanç duyacağız.

Yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz kenetli, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz…

Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak suretiyle sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyarlar.

Sevdik beğendik, söz verdik birbirimize. Karar verdik, yaşam boyu beraberliğimize. Bu mutlu günümüzü, müjdeleriz sizlere. Bekleriz hepinizi, ailece düğünümüze.

Görmüş oldu gözlerimiz, sevmiş oldu kalplerimiz yaşamın baharında, birleşti ellerimiz söz verdik birbirimize, yaşam boyu beraberliğimize sizleri de bekleriz, bu mutlu günümüze.

Sessiz rüzgârlar gibiydik önceleri. Artık fırtınayız sevgimizle. Mutluluğa doğru yola çıktığımız. Bu en anlamlı günümüzü. Sizlerle paylaşmak dileğiyle…

Bir tutkudur yaşamak yaşamın tüm güzelliklerini duymak ve paylaşabilmek ikimiz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor, düğün törenimize onur vermenizi diliyoruz.

Duyduk duymayın demeyin iyi kulak verin hiç kimseye sitem etmeyin. Mutluluk paylaştıkça büyür. Hepinizi bu mutluluğumuzu paylaşıp büyütmeye bekliyoruz.

Hayatımdaki mutluluğu buldum ve bu gün de ona hayatımı vermeye söz veriyorum. Mutluluğa doyacağımız bu günde, mutluluğumuzu paylaşmaya ve bizimle olmaya ne dersiniz.

İyi günümüzde mutlulukları, fena günümüzde üzüntüleri bir yaşam boyu paylaşmaya söz veriyoruz. Sizleri de bu anlamlı günümüzde yanımızda olmaya çağrı ediyoruz.

Gün elbet bigün, sizin için, sizin istediğiniz renkte, sizin istediğiniz taraftan doğabilir ve bizim için bugün o “gün”. Bu ümit dolu günümüzü bizimle paylaşmanızdan luk duyarız…

Bu mutlu günlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar. Siz sevdiklerimizi biz sevdiklerimizin evliliğe adım attığımız bu mutlu günümüzde yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

Tanrı’ın emridir yaşantı bu şekilde mesut olmaya sen yakarış eyle gelip düğünümüze bir onur eyle gelmeyen dostlara sen slm söyle mutluluklarını sizinle paylaşmaktan onur duyarlar.

Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikâh (düğün) törenimizde sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyarız.

Duvağımızda beyaz güller, girmesin araya eller, Tanrı yazmış bizi bizlere, duyuruyoruz şimdi size, mutlu geçsin günlerimiz şefkatli kalplerimiz yaşam boyu beraberiz düğünümüze sizleri de bekleriz.

Leyla ile Mecnun’u görmemiş, kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titaniği de seyretmediyseniz. Bu fırsatı kaçırırsanız üzülürsünüz. Bu büyük aşkın nişan gününde bizleri onurlandırmanız dileğiyle…

Bir süre tünelinin sonsuzluğunda en güzel sevgiyi beraber yaşadık. Her uçurumun kenarında, beraber meydan okuduk rüzgâra ve gökyüzünden birer yıldız çalıp ışık yaptık geleceğimize. Hayatımızın en güzel gününü siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle…

Bir yaşam seçtik, güneşi asla batmayacak. Bir yaşam bulduk, koklayınca solmayacak. Kalbimiz daima birbirine bağlı duracak. Bir yuva kuruyoruz, asla yıkılmayacak. Sizleri de aramızda görürsek mutluluğumuz bin kat daha artacak.

Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üstünde durmaya kabul eden 2 genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan 2 aile. Bu şekilde bir mutluluk tablosuna dâhil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Tanrı (cc)’ın emri sevgili peygamberimiz (sav)’in sünnetini yerine getirmek, İslam toplumunun temelini oluşturan aileyi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kenardan biz geçelim, yol sizin olsun. Biz pınardan içelim, göl sizin olsun. Biz evleniyoruz, haberiniz olsun. Niyetimiz yuva oluşturmak, dileğimiz mesut olmak. İsteğimiz bu mutlu günümüzde sizlerle birlikte olmak.

Rüya tüm çektiğimiz, rüya kahrım, rüya zindan. Iyi mi da yılları buldu, bir mısra boyu maceram… Bilmezler iyi mi aradık birbirimizi, bilmezler iyi mi sevdik. İki yitik özlem, iki parça can. Törenimizde bizimle beraber olmanızdan onur duyacağız.

Dava aşkımız, davacı kalbimiz yargıç sözlerimiz, tanık gözlerimiz. Yuva oluşturmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek, en büyük isteğimiz. Yeni yaşamımızın mutlu başlangıcında sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyacağız.

Düşüncemiz evlenip yuva oluşturmak. Dileğimiz yaşam boyu mesut olmak. Niyetimiz sonsuz birlikte kalmak. Arzumuz bu mutlu günümüzde. Tüm dostlarımızı aramızda görmek. Düğün törenimizde, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sevgiye inanıyoruz ve bu inançla birbirimizi sevip sayarak, sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak, devamlı bir ilgiyle birbirimize yakın olarak, anlayış ve sabırla destek vererek, yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz iç içe, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.

İnsan sevmiş oldu mi kalbini kanatırcasına sevmeli, gök mavi bir emekle alkışlanmalı bunu denizler kadar ıslak bir utangaçlıkla koşmalı dalgalarına insan sevmiş oldu mi! Kalbine sığmayan bir aşkla sevmeli en çocuk yerinden başlamalı kısaca pişkin ekmek kokusu gelmeli sonrasında. İnsan sevmiş oldu mi! Öteki aşklar kendini fesh etmeli.

Adın bir dönülmezliğin simgesi artık, sen sözcükleri ölümsüz kılansın. Sen umudun, sen yaşamın, sen özlemin, sen yaşamın adısın. Ve senin adını anmak bile, tanım edilemez bir luk yayıyor içime. Şimdi yaşamayı seviyorum işte. Bundan dolayı içimde sen varsın…

Gördük, beğendik, gönül verdik birbirimize, söz verdik yaşam boyu beraberliğimize.

İşte o an geldi, biz evleniyoruz.

Yaşam limanından kalkan vapura biniyoruz.

Yaşam boyu sürecek bu yolculuğa çıkarken, bizi uğurlamanızı istiyoruz.

Biz oldukca mutluyuz.

Yerimizi bizim şeklinde sevenlere bırakıyoruz.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

1 Eylül Dünya Barış Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: 1 Eylül Dünya Barış Günü Mesajları Facebook, 1 Eylül Dünya Barış Günü Sözleri, 1 Eylül Dünya Barış Günü Mesajları Kısa, 1 Eylül Dünya Barış Günü Mesajları 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno