Deniz Satar kimdir, TRT Spor’da gösterilen ‘İlk Baskı’ programının sunucusudur.

Deniz Satar, 1987 senesinde İzmir‘de dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Konya‘da Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden 2012 senesinde mezun oldu.

Liseden mezun olduktan sonrasında İzmir’deı Kordon Tv’de canlı müzik programı sundu.

Deniz Satar, Konya’da okumuş olduğu yıllarda Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin uygulama birimi olan ve hem de mahalli gösterim icra eden Üntv’de canlı haber programı yapmış olup sundu. Konya’nın ulusal tv kanalı olan Kontv spor servisinde yetişim yapmış olduğu dönemde Konya Tenis ve Dağcılık kulübünün çıkarmış olduğu spor dergisi Konkort’ta köşe yazarlığı yapmış oldu.

2008 yazında başlamış olan yetişim süreci Tv8 haber merkezi, Digitürk içerik / kreatif şeklinde departmanlarla sürdü. 3.sınıfta 2010 senesinde ise Trt Müzik kanalında ‘Şenlik Ateşi’ isminde festival seyahat programı sundu. Mezun olacağı son yıl yurtdışında 6 aylık bir dil eğitimi aldı.

Mezun olduktan sonrasında 2012 senesinde Trt spor kanalında hafta içi her sabah gösterilen “İlk Baskı” adlı sabah spor programının talk sov programını Eculuğunu yapmış oldu.

2013 yılının ilk ayından bu yana Fanatik Gazetesi’nde editör ve Web Tv spikeri olarak vazife yapmaktadır. Hususi çalışmalarının içinde Kurultay, Konuşma, Etkinlik sunuculuğuna da yer verdi.

Ve hem de hafta sonları TRT Spor ekranlarında gösterilen ‘Spor Tadı’ni sundu.

Deniz Satar kimdir

    Spiker, TV sunucusu

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE