Ana Sayfa / Sinema Oyuncusu / Derya Tuna kimdir

Derya Tuna kimdir

Derya Tuna kimdir, 4 kız, 1 adam kardeşli, kalabalık bir ailenin fakat oldukca mutlu bir ailenin evladı olarak dünyaya geldi.

Derya Tuna, İbrahim Tatlıses ile tanıştığı yıllarda o dönem ikinci derslik bir müzisyen olarak Yenikapı’daki gazinolarda sahneye çıkan “uvertür” şarkıcıdır. İbrahim Tatlıses,1983’te Günah filmini çekerken tanıştığı Derya Tuna‘yla ilişkisinden “İdo” (İbrahim) isminde bir oğlu oldu. Tatlıses, Derya Tuna ile beraber yaşamaya adım atar, Tuna’nın kısa devam eden sahne yaşamı da biter. Derya Tuna, sonrasında bir ya da iki filmimizde daha oynar Tatlıses’le beraber, o denli. 1983 senesinde ‘Günah’, 85’te ‘Yalnızım’ ve 87’de ‘Gülüm Benim’ filmlerinde İbrahim Tatlıses‘in karşısı

Derya Tuna, “uvertür” olarak başladığı iş hayatına 20 senelik aradan sonrasında, bir magazin dergisine “köşe yazarı” olarak geri döndü, bir röportajda, ‘Keşke İbrahim Bey’in evlenme teklifini kabul etseydim, hayatım keşkelerle dolu’ demiş. İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna çifti beraberliklerinin 18’inci senesinde yollarını 2001 de ayırdı.

İbrahim Tatlıses‘i sinir etmek için sahneye (Günay Restoran) çıkmaya karar verilmiş olduğu o yıllarda, transparan giyindiği için 14 Ekim 2002’de Hüseyin Bozan tarafınca bacağından vurulmuştur.

Uğur Yücel ile bir projede olmak istiyor. Erkekleri ilgilendirecek bir tecim işine girmeyi de düşünüyor. Sonrasında da yoksullar için büyük bir AŞEVİ açacağını söylüyor.

Derya Tuna kimdir

Beyazperde

    Oyuncusu, Yazar

 

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Atilla Dorsay kimdir

Atilla Dorsay kimdir, Mimar, Sinema Eleştirmeni, Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno