Ana Sayfa / tv sunucusu / Didem Arslan Yılmaz kimdir

Didem Arslan Yılmaz kimdir

Didem Arslan Yılmaz kimdir, Habertürk TV‘nin başarıya ulaşmış spikeri

Didem Arslan Yılmaz‘ın anası Makbule Arslan, babası Kasım Arslan’dır.

İstanbul Üniversitesi Basın Gösterim Yüksekokulu Radyo Tv’da okudu, 1992 senesinde mezun oldu.

1988’den itibaren haberin içinde çalıştı. Ilkin Eminönü Belediyesi’nin çıkardığı bir dergide çalıştı, sonrasında oranın halkla ilişkiler departmanında vazife yapmış oldu.

1992 senesinde Flash TV‘de haber sunarak televizyonculuğa başladı. Hemen sonra Kanal D’ye geçerek muhabirlik yapmış oldu. Serdar Cebe ile birlikte Çalar Saat programını sundu. Devamında Show TV, Kanal 6 ve Yıldız TV’ye geçerek Uğur Dündar ekibinde yer aldı. Habertürk’ten ilkin CNN Türk’teydi.

Didem Arslan Yılmaz, 2007 senesinde Habertürk’e geçti ve Haber Sa Ajansı, Gün Ortası ve Türkiye’nin Nabzı’nı sunmaktadır.

Didem Arslan Yılmaz, Kanal D’de haber alma şefi olan Kürşat Yılmaz ile evli ve Mina (d.2002) isminde bir kızı vardır.

Didem Arslan Yılmaz kimdir

    TV sunucusu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Esra Harmanda kimdir

Esra Harmanda kimdir, TV Program Yapımcısı, Sunucu, Oyuncu, Gazeteci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno