Ana Sayfa / dizi oyuncusu / Doğan Bayraktar kimdir

Doğan Bayraktar kimdir

Doğan Bayraktar kimdir, Fox Tv‘de oynayan “Savaşçı” adlı Tv dizisinde Üstçavuş Selçuk karakterini canlandırmaktadır.

Doğan Bayraktar, 8 Ağustos 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Nişantaşı Üniversitesi‘nde Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri kısmı öğrencisidir.

Üniversite eğitimini esnasında Erkan Özerman‘ın düzenlemiş olduğu 2015 senesinde Best Model of Turkey adlı modellik yarışmasına katılan Doğan Bayraktar, Second Runner seçilmiştir.

9 Nisan 2017 tarihinde Fox Tv‘de oynamaya süregelen Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaristliğini Süleyman Çobanoğlu‘nun yazdığı, yönetmenliğini Volkan Kocatürk ve Eray Koçak‘ın yapmış olduğu “Savaşçı” adlı Tv dizisinde başrollerde Berk Oktay, Murat Serezli, Yıldız Davet Atiksoy, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Uğur Biçer, Alican Albayrak, Hakan Dinçkol ve Doğan Bayraktar oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Savaşçı (Üstçavuş Selçuk) (TV Dizisi)

Doğan Bayraktar kimdir

    Dizi Oyuncusu

 

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ruhi Sarı kimdir

Ruhi Sarı kimdir, Ruhi Sarı, 18 Mayıs 1972 tarihinde Trabzon‘da doğmuştur. Aslen Torul Yurt (Zaga) Köyü’ndendir. Ortaokul ve liseyi İstanbul – Kartal’da okudu. Tiyatro hayatına istanbul’da Kartal Sanat Tiyatrosu’nda başladı. Liseden mezun olduktan sonra Konya‘da Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

yorumlayın

  1. Büyük bir dizi oyuncusu olur ilerde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno