Ana Sayfa / tv sunucusu / Ece Üner kimdir

Ece Üner kimdir

Ece Üner kimdir, Özge Ece Üner, 1981 senesinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Bir zamanlar CNN Türk‘ün Genel Müdürü olan babasının adı Dinç Üner’dir. Koç Hususi Lisesi’nden mezun oldu. Sonrasında da Koç Üniversitesi tarih ve Sosyoloji bölümünü okuyarak mezun oldu. Öğrenciliği esnasında NTV‘de stajyerliğe başladı.

Paris‘te Sorbonne Üniversitesi‘nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel‘de ise Avrupa Birliği mevzusunda eğitim aldı.

2003’te NTV‘de Avrupa Birliği muhabiri olarak çalıştıktan sonrasında 2006’da NTV’den ayrıldı, 4 ay kadar Yıldız TV‘de muhabirlik yapmış oldu. 2006 Nisanında CNN Türk‘e geçerek, spor servisinde hafta sonu spor haberlerini sundu. Mart 2007’de CNN Türk’te Orkun Yazgan ile beraber “Yeni Gün” adlı haber programını sundu.

Uzun bir süre CNN Türk’te çalıştıktan sonrasında Ağustos 2009’da Habertürk‘e geçti. 2010 senesinde “Olduğu Şeklinde” adlı münakaşa programını, 2011 senesinde ise “Akşam Raporu” adlı haber programını sunmaya başladine Boyuna” adlı programı hazırlayıp sundu.

Ece Üner, 8 Şubat 2013 tarihinde CNN Türk spikerlerinden Deniz Bayramoğlu ile Roma’da evliliğe ilk adımını attı.

Ece Üner, 6 Ocak 2014 tarihinden itibaren Erhan Çelik‘in yerine Show Tv hafta içi Ana Haber sunuculuğu görevine gelmiştir.

Ece Üner kimdir

    TV sunucusu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Esra Harmanda kimdir

Esra Harmanda kimdir, TV Program Yapımcısı, Sunucu, Oyuncu, Gazeteci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno