Ana Sayfa / Dizi Oyuncusu / Ecem Aka kimdir

Ecem Aka kimdir

Ecem Aka kimdir, “İşte Benim Stilim” 7. Sürem yarışmacısıdır.

Ecem Aka, 1990 senesinde İzmir‘de dünyaya gelmiştir. Aslen İzmirli olan şu an istanbul’da ikamet eden Ecem Aka, Mustafa Kemal Atatürk Meslek Eğitim Merkezinden estetisyen olarak mezun oldu.

2015 senesinde gösterilen 3. Sürem İşte Benim Stilim yarışmasına da katılmış, sıraya alınmış sadece ona sıra gelmeden sürem bitmiştir. İstanbul’da yaşayan Ecem Aka Fashion Week mankenliği yapmaktadır.

Ecem Aka, evlidir ve bir evladı vardır. Temel ile Dursun İstanbul’da adlı filmimizde hemşire rolünü yapan oynadı.

Ecem Aka, 18 Mart 2016 günü gösterime giren, başrollerinde Mustafa Topaloğlu, Oya Aydoğan, Metin Yıldız, Tuğba Ekinci, Alper Rende, Muhlis Asan‘ın oynadığı ve Deniz Denizciler‘in yönetmenliğini yaığı “Türk Lokumu” adlı beyazperde filmimizde rol aldı.

Ecem Aka, 21 Kasım 2016 tarihinde süregelen “İşte Benim Stilim” 7. Sürem yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu gene Öykü Serter‘in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak. Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile savaşım edecektir.

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Türk Lokumu (Beyaz perde Filmi)
2015 – Temel ile Dursun İstanbul’da (Hemşire) (Beyaz perde Filmi)

Ecem Aka kimdir

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Can Yaman kimdir

Can Yaman kimdir, İnadına Aşk adlı dizide Yalın Aras adlı karakteri canlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno