Ana Sayfa / dizi oyuncusu / Emir Berke Zincidi kimdir

Emir Berke Zincidi kimdir

Emir Berke Zincidi kimdir, Emir Berke Zincidi, 4 Ekim 2005 senesinde Ankara‘da dünyaya gelmiştir. Anası Sevgi Zincidi, babası Berkant Zincidi’dir. Babası da modellik yapmaktadır. Emir Berke Zincidi iki yaşlarında anne ve babası tarafınca bir ajansa yazdırılmış ve pek oldukca reklam filmimizde oynamıştır.

İlkokul eğitimine İstanbul Beşiktaş Kolejinde başlamış olup orada devam etmektedir.

Kendisini “O şekilde Bir Geçer Süre Ki” dizisinde oynadığı ufak Osman rolüyle tanıyoruz. Emir Berke Zincidi, 2014 senesinde Sarp Levendoğlu ve Parlak zeka Alasya‘nın başrollerinde oynadığı “Minik Ağa” dizisinde başrolde “Mehmetcan” karakterini canlandırdı.

Filmleri :
2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu? (dizi)
2010 – 2013 – O şekilde Bir Geçer Süre Ki (dizi)
2013 – Hititya: Madalyonun Sırrı (beyazperde filmi)
2013-2014 – Görkemli Yüzyıl (Şehzâde Mehmet , 4.sürem) (dizi)
2014 – Minik Ağa (dizi)

Emir Berke Zincidi kimdir

    Dizi Oyuncusu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ruhi Sarı kimdir

Ruhi Sarı kimdir, Ruhi Sarı, 18 Mayıs 1972 tarihinde Trabzon‘da doğmuştur. Aslen Torul Yurt (Zaga) Köyü’ndendir. Ortaokul ve liseyi İstanbul – Kartal’da okudu. Tiyatro hayatına istanbul’da Kartal Sanat Tiyatrosu’nda başladı. Liseden mezun olduktan sonra Konya‘da Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno