Ana Sayfa / besteci / Emrah Karaduman kimdir

Emrah Karaduman kimdir

Emrah Karaduman kimdir, 2016 senesinde Aleyna Tilki‘nin Yanıtsız Çınlama şarkısının aranjörlüğünü yapmış oldu.

Emrah Karaduman, 4 Kasım 1987 tarihinde Samsun‘da dünyaya gelmiştir. İlk zamanlarında Samsun’da çeşitli yerlerde çalıştıktan sonrasında istanbul’a taşındı. İstanbul’da Kadıköy’de bir barda çalışırken Hande Yener‘in sahne ekibine dahil olarak uzun süre onun orkestrasında klavye çalmıştır.

Emrah Karaduman, sonrasında Hande Yener‘in çeşitli şarkılarının yanı sıra Demet Akalın, İrem Derici, Buyruk Luk, Bengü, Mustafa Ceceli, Murat Boz ve Hadise Açıkgöz dahil olmak suretiyle çeşitli şarkıcıların şarkıları besteledi yada düzenlemelerini yapmış oldu.

Emrah Karaduman, 2015 senesinde ilk albümü “Toz Duman”ı çıkardı.

2016 senesinde Aleyna Tilki’nin Yanıtsız Çınlama şarkısının aranjörlüğünü yapmış oldu.

Albümleri :
2016 – Yanıtsız Çınlama (Single)
2015 – Toz Duman

Emrah Karaduman kimdir

    besteci, Müzisyen

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Erdal Erzincan kimdir

Erdal Erzincan kimdir, Halk müziği sanatçısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno