Ana Sayfa / En Güzel Resimli Yılbaşı Mesajları 2018 / En Güzel Resimli Yılbaşı Mesajları 2018

En Güzel Resimli Yılbaşı Mesajları 2018

Yılbaşı, herhangi bir takvime nazaran içinde bulunulan senenin bitimi ve yeni senenin başlangıcıdır. Aralık ayının son günü gece yarısından sonrasında yeni bir senenin ilk günü adım atar. İnsanlar yeni bir yıla girerken de sevdiklerine, eş ve dostlarına Yılbaşı Mesajları (Yeni Yıl Mesajları) gönderirler. Kimileride yeni yıl armağanları verirler. Bizde siz kıymetli takipçilerimiz için en güzel resimli yeni yıl mesajları (Resimli Yılbaşı mesajları) bu sayfada derledik. Sizler için hazırlamış olduğumuz resimli yılbaşı kutlama mesajları sms olarak yada, whatsapp, feysbuk, twitter yada google plus vesilesiyle sevdiklerinize ulaştırarak sevindirebilirsiniz. İşte yeni yıl’da kısaca yılbaşında sevdiklerinize, dost ve akrabalarınıza gönderebileceğiniz birbirinden güzel 2018 Resimli Yeni Yıl Mesajları.

En Güzel Resimli Yılbaşı kutlama mesajları

– Son vedandan seneler geçti! 2018 diyorlar bak! sayısını unuttum geçen yılların.. Mutlu olursun yeni yılda tek dileğim bu! Seni hala çokk Seviyorum.

– Yeni senenin tüm insanlığa ve ülkemize sulh, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı mübarek olsun.

– Getirmiş olduğu mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin yaşamını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

– Yeni yılda yaşamı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Seneler!

– Yeni senenin sana ve tüm sevdiklerine sıhhat, mutluluk, sevinç, başarı, bol miktarda para, sevgi ve rahatlık getirmesini dilerim. Mutlu Seneler.

– Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi tüm kapıları açar. Yeni yılda şefkatli günler dilerim. Mutlu seneler.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

Evlat İle İlgili Güzel Sözler

Evlat İle İlgili Güzel Sözler EVLAT İLE İLGİLİ ANLAMLl SÖZLER Anneyle evladı içinde kopan tek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno