Ana Sayfa / En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2018 / En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2018

En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2018

En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2018

Özenle Seçilmiş Birbirinden Güzel Yılbaşı Mesajları, Yeni Yıl Mesajları 2018 sizler için bu sayfada derledik. Sizde sevdiklerinize, dost ve akrabanıza yeni yıl mesajı göndermek istemezmisiniz? İşte Yılbaşı Mesajları Sevgiliye (Yılbaşı Mesajları Gülünç) ve birbirinden güzel 2018 Yeni Yıl Mesajları

EN GÜZEL YILBAŞI YENİ YIL MESAJLARI
Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2017 nolu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir halde harcamanız dileğiyle. Mutlu seneler…

2018 Yılının En Güzel Saatleri Sizlerle Olsun, Tek Derdiniz Mutluluk Olsun…

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2018 yılı da bu şekilde olsun fakat hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

Ho ho ho! Mutlu seneler! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de?

En fena günümüz asla gülmediğimiz gündür. Yeni senenin dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu seneler..

YENİ YILDA; Yaşamı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!!

Yeni yılda; yaşamı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu sefer… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Seneler…

2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bundan önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sıhhatli günler getirmesi dileğiyle..

Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı harcama, şundan dolayı yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2018 yılının her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olman dileklerimle..

DOSTLUK, Günah olmayacak kadar masum Köle olmayacak kadar özgür Hatırlanası kadar derin ve Tek başına yaşanmayacak kadar zorsa BIRLIKTE NICE YILLARA…

Rabbimiz bu yeni senenin tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Her yıl birazcık daha büyüyoruz, birazcık daha eskiyor yaşam, birazcık daha değişiyor her şey. Sende büyüdün dev gibi oldun meleğim. Fakat hala daha dün benzer biçimde gözlerimin önünde ilk adımların. Seni oldukca seven annen. Yeni yılımız mübarek olsun güzel kızım.

Yeni yılımız mübarek olsun… Sıhhat, refah ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

Tanrı’ım, sen evveli ve sonu olmayan eli bol, acıyan, ihsanı bolca olansın. Bu yeni yılda bizlere helâl rızıklar kayra et. Bu yıl beni, yakınlarımı ve Müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bizlere yardım et!

Tanrı hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Tanrı bizleri affedip ellerimizi dergâhından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin. Slm ve yakarış ile Tanrı”a emanet olun her şey gönlünüzce olsun. Yeni yılınız mübarek olsun…

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler tamamlanmamış olmasın mutlu seneler.

Yeni senenin tüm insanlığa ve ülkemize sulh, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı mübarek olsun.

Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, imgesel ümitli meydana getiren bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni senenin mübarek olsun.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve sulh temenni ediyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl benzer biçimde geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

İlk aşk başkadır derler, hakkaten de o şekilde sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız mübarek olsun.

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve tüm sevinç ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Seneler!

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi benzer biçimde yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sıhhatli seneler!

Yeni senenin en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya umut saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.

Bulutsuz sema senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda asla ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi seneler…

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bizlere ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız mübarek olsun.

Her yeni yıl bir başka güzel. 2018 yeni yıl sizlere hayatınız süresince unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız mübarek olsun.

Teyze anne yarısıdır derler ya sen bana anne benzer biçimde oldun. Her yıl birazcık daha yaşlansan da ilk günkü benzer biçimde en yakın dostum benzer biçimde genç ruhunla daima duygularıma eşlik ettin. Bir anne kadar yakın bir dostça dert ortağı oldun bana.İyi ki varsın teyzeciğim. Yeni yılda da dostum olman dileği ile..

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2018 senesinde tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Asla hata yapmayan insan çoğu zaman hiçbir şey yapması imkansız. 2018 senesinde hatalarımızın azca, başarılarımızın sürekli olması dileğiyle mutlu seneler.

Haiz olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, kısaca yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek seneler varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice seneler, mutlu seneler.

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları korumuş olan çitler olsun. Mutlu Seneler!

Nerede yaşam var ise, orada ümit da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Seneler dilerim.

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Dünyayı değişiklik yapmak istersen yüreğine inan, dostlarına itimat, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Seneler!

Hayatımda tanıdığım ilk adam ilk kahramanım sen oldun. Her anıma şahit, mutluluğuma ortak oldun. Yeni yılda da nice mutlulukları paylaşmak dileği ile. Yeni yılımız mübarek olsun babacığım.

En işe yaramayan günümüz asla gülmediğimiz gündür. Yeni senenin dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu seneler.

Başaramadığınız süre düş kırıklığına uğrayabilirsiniz sadece, tekrardan denemezseniz işte o süre sizin için her şey bitmiş anlamına gelir. 2018 yılının ülkemiz, ailemiz ve çoğumuz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi tüm kapıları açar. Yeni yılda şefkatli günler dilerim. Mutlu seneler.

Yeni senenin sana ve tüm sevdiklerine sıhhat, mutluluk, sevinç, başarı, bol miktarda para, sevgi ve refah getirmesini dilerim. Mutlu Seneler.

yılbaşı mesajlarıAnneciğim, sen benim hayatımda haiz olduğum en mühim değersin. En büyük aşk sende gizli saklı. Senin karşılıksız sevgin, benim için seneler yılı verdiğin mücadeleyi asla unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni oldukca seviyorum.

Coşkun fakat bitkin bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek senenin sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi seneler.

Yeni senenin sıhhat mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni senenin mübarek olsun.

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun yaşam boyu devam etmesini, yaşantında hiçbir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice seneler sağlıkla başarıyla sevdiklerinle beraber görmeni ve geçirmeni dilerim.

Dün rüya, yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, imgesel ümitli meydana getiren bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… Yeni senenin mübarek olsun…

Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Beraber nice yeni yıllara.

Getirmiş olduğu mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin yaşamını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoşgeldin yeni yıl. Mutlu seneler…

Yeni yılda yaşamı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Seneler!

Yaşamınca güzel seneler, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Seneler!

Yelkovan akrebe meydan okurken süre hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. Yeni senenin mübarek olsun.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve sulh içinde yaşanması dileğimle, Mutlu Seneler.

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin asla bitmeyeceği, sıhhat, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle beraber geçirmeniz dileğiyle, Mutlu Seneler.

2018 yılı size sıhhat, mutluluk, başarı ve bolca kazanç getirsin. Sevinç dolu bir yıl geçirin.

Karayollarında değil, senin kollarında öleyim… Onca yıl geçti sevgilim, her yeni yıl bir şeyler getirdi bir şeyler götürdü bizlerden, fakat yılların bana en büyük getirisi daima sen oldun. İyi ki varsın yeni yılımız mübarek olsun!

Bugün Dertleri Bir yana Bırakın, Bugün Gözyaşlarını Unutun, Bugün Daha Mutlu Yarınlar için İnadına Hayata GülümSeyin, 2018 Yılınız Kutlu Olsun…

Yaşamın deposu sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve sonsuz olması dileğimle daha nice mutlu seneler! En Güzel Yılbaşı Mesajları

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

Resimli Ramazan bayramı mesajları yeni

Resimli Ramazan bayramı mesajları yeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno