Ana Sayfa / En Güzel Yılbaşı Mesajları 2018 / En Güzel Yılbaşı Mesajları 2018

En Güzel Yılbaşı Mesajları 2018

 

Yılbaşı, herhangi bir takvime bakılırsa içinde bulunulan senenin bitimi ve yeni senenin başlangıcıdır. Aralık ayının son günü gece yarısından sonrasında yeni bir senenin ilk günü adım atar. İnsanlar yeni bir yıla girerken de sevdiklerine, eş ve dostlarına Yılbaşı Mesajları (Yeni Yıl Mesajları) gönderirler. Kimileride yeni yıl armağanları verirler. Bizde siz kıymetli takipçilerimiz için en güzel anlamlı yeni yıl mesajları bu sayfada toparladık. İşte yeni yıl’da şu demek oluyor ki yılbaşında sevdiklerinize, dost ve akrabalarınıza gönderebileceğiniz birbirinden güzel 2018 Yeni Yıl Mesajları.

YENİ YIL MESAJLARI 2018

 Her yeniyıl bir başka güzel.. 2018 yeni yıl sizlere hayatınız süresince unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyılınız mübarek olsun.
 Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin asla bitmeyeceği, sevgi, rahatlık ve sulh dolu bir yıl dileğiyle…
 Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi benzer biçimde yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sıhhatli seneler!
 Yeni senenin kellere saç, hastalara ilaç, züğürde para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır vermesini dilerim. Mutlu seneler.
 Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bizlere ve yeni bir başlangıç… Yeni senenin tüm insanlığa ve ülkemize sulh, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!
 Sulh, mutluluk ve beraberlik dolu yeni bir yıl için en içten merhabalar gönderiyorum sana Yeni senenin kutlu ve mutlu olsun
 Değişmez kaide, değişmez kuralın olmayacağıdır. Yeni senenin en mutlu değişimlerle başarı, sıhhat ve bolca paralar getirmesi dileğiyle.
 Hepimiz bir başkasına yardım etseydi, her insanın işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu seneler dilerim.
 Ho ho ho! Mutlu seneler! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de?
 Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2018 senesinde tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..
 Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara.
 Asla hata yapmayan insan çoğu zaman hiçbir şey yapması imkansız. 2018 senesinde hatalarımızın azca, başarılarımızın sürekli olması dileğiyle mutlu seneler..
Rabbimiz bu yeni senenin tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.
 2018 yılı o şekilde bir yıl olsun ki, 2017 yılının tüm olumsuzluklarını bizlere unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..
 Nerede yaşam var ise, orada ümit da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Seneler dilerim.
 İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini özetleyebilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu seneler.
 2017’ye ELVEDA, 2018’e MERHABA!! Hoşgeldin Yeni Yıl…
Susmak, dayanılması oldukca güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu seneler..
 Geleceği oluşturacak her yeni günün bundan önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu seneler!
 Yaşamınca güzel seneler, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!
 İnsan, armağanını kalbi ile beraber vermezse ne kıymeti vardır. Yeni seneler Tanrı’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel..
 Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice seneler sağlıkla başarıyla sevdiklerinle beraber görmeni ve geçirmeni arzuluyorum… Dün rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, imgesel ümitli icra eden bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… Yeni senenin mübarek olsun…
 Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve sulh içinde yaşanması dileğimle…
 Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2017 nolu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir halde harcamanız dileğiyle. Mutlu seneler…
 Yeni senenin en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya umut saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…
 En işe yaramayan günümüz asla gülmediğimiz gündür. Yeni senenin dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu seneler..
 Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. Inanırım 2018 yılı senin güzel yüreğinle beraber sana mutluluk getirecektir. İyi seneler dileğiyle ..
 Coşkun fakat bitkin bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek senenin sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi seneler..
 Bulutsuz sema senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda asla ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle. İyi seneler!
 Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…
 Dünyayı değişiklik yapmak istersen yüreğine inan , dostlarına itimat, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Seneler!!
 Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.
 Getirmiş olduğu mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin yaşamını dolduracağı bir yıl dileğiyle.
 Yılbaşı çiçekleri benzer biçimde, Senin için diledim her şeyi, Yeni yıl ile günün hep aydın olur ümit ederim. Mutlu Seneler…
 Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun yaşam boyu devam etmesini, yaşantında hiçbir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.
 YENİ YILDA; Yaşamı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!!
 Gene yeni bir yıl var kapımızda. 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bundan önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
 Aşkı en güzel yaşayan seneleri devirmiş ananem ve dedem. Siz hep bana en güzel örnek oldunuz. Yeni yılda da Tanrı size güzel ömürler versin. Yeni yılımız mübarek olsun.
 Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, bir ihtimal durgun, bir ihtimal bitkin, gene de mutlu, gene de ümitli, gene de şefkatli nice yıllara!
 Kalbimi 3 yıl ilkin bana tekrardan hissettiren bir “EVET” ile hayatımızı birleştiren o gün, yaşadığım en güzel gündü. Hayatımda olduğun için teşekkür ederim sevgilim. Yeni yılımız mübarek olsun.
 Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2018 yılı da bu şekilde olsun fakat hep güzel olsun.. Nice Yıllara..
 Ailenin dünyadaki en mühim kıymet bulunduğunu bana siz öğrettiniz. İyi ki varsınız annecim ve babacım. Sizi oldukca seviyorum. Beraber nice güzel senelere….
 En fena günümüz asla gülmediğimiz gündür. Yeni senenin dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu seneler..
 Dünya’nın en anlayışlı en tatlı en güzel kocasına… Yeni yılımız mübarek olsun sevgilim. 2018 bizlere, yuvamıza sıhhat, mutluluk, rahatlık ve bolca kazanç getirsin.
 Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sıhhatli günler getirmesi dileğiyle..
 Seninle geçirdiğimiz her yıl ömrüme yaşam katan en güzel senelerdi. Yanında dönemin durduğu karımla daha nice senelere. Yeni yılımız mübarek olsun karıcım…
 Yeni bir yıla girerken sevgi ve sulh arzuluyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl benzer biçimde geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!
 Aşkı seninle tatmış olmanın yıllara meydan okuyabilen bir aşkın aktörü olmanın bana verdiği mutlulukla yaşam boyu yanımda ol isterim. Her yıl olduğu benzer biçimde bu yeni yılda da her an beraber olmak dileği ile.
 Yeni yılda; yaşamı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… Mutlu seneler!
 Her yıl birazcık daha büyüyoruz, birazcık daha eskiyor yaşam, birazcık daha değişiyor her şey. Sende büyüdün dev gibi oldun meleğim. Fakat hala daha dün benzer biçimde gözlerimin önünde ilk adımların. Seni oldukca seven annen. Yeni yılımız mübarek olsun güzel kızım.
 Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı harcama, bu sebeple yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2018 yılının her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olman dileklerimle..
 İlk aşk başkadır derler, hakkaten de o şekilde sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız mübarek olsun.
 Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları sakınan çitler olsun. Mutlu Seneler!!
 Teyze anne yarısıdır derler ya sen bana anne benzer biçimde oldun. Her yıl birazcık daha yaşlansan da ilk günkü benzer biçimde en yakın dostum benzer biçimde genç ruhunla daima duygularıma eşlik ettin. Bir anne kadar yakın bir dost gibi dert ortağı oldun bana.İyi ki varsın teyzeciğim. Yeni yılda da dostum olman dileği ile..
 Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..
 Hayatımda tanıdığım ilk adam ilk kahramanım sen oldun. Her anıma şahit, mutluluğuma ortak oldun. Yeni yılda da nice mutlulukları paylaşmak dileği ile. Yeni yılımız mübarek olsun babacığım.
 Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, bu sebeple yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2018 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu seneler dilerim..
 Anneciğim, sen benim hayatımda haiz olduğum en mühim değersin. En büyük aşk sende gizli saklı. Senin karşılıksız sevgin, benim için seneler yılı verdiğin mücadeleyi asla unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni oldukca seviyorum.
 Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi tüm kapıları açar .. Yeni yılda şefkatli günler dilerim.. Mutlu seneler.
 Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Beraber nice yeni yıllara.
 Haiz olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, şu demek oluyor ki yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek seneler varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice seneler, mutlu seneler..
 Yelkovan akrebe meydan okurken süre hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. Yeni senenin mübarek olsun.
 En büyük süre hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2018 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..
 Onca yıl geçti sevgilim, her yeni yıl bir şeyler getirdi bir şeyler götürdü bizlerden, fakat yılların bana en büyük getirisi daima sen oldun. İyi ki varsın yeni yılımız mübarek olsun!
 Yaşamın deposu sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve sonsuz olması dileğimle daha nice mutlu seneler!
 Gelecek yıl arzuladığınız her şeyi ile kutsal olmasını ve hayırlı geçmesini dileyerek Yeni Yılınız Kutlu Olsun!
 Yeni Mevsim mutluluk ve luk ile kalp dolduran bir yeni yıl için en iyi dileklerimle Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

En Güzel Yılbaşı Mesajları 2018

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

Resimli Ramazan bayramı mesajları yeni

Resimli Ramazan bayramı mesajları yeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno