Ana Sayfa / En Güzel Yılbaşı Mesajları sms sözleri / En Güzel Yılbaşı Mesajları sms sözleri

En Güzel Yılbaşı Mesajları sms sözleri

En Güzel Yılbaşı Mesajları sms sözleri

Yılbaşına girerken sevdiklerimizi mutlu etmenin en güzel yollarından biri de Yılbaşı mesajları (Yılbaşı sözleri) göndermek. Bilhassa yakınımızda olamayan sevdiklerimiz için en anlamlı, en duygusal ve en şefkatli mesajları ararız. Bizde siz kıymetli takipçilerimiz için yeni bir yıla girerken sevdiklerinize, eş ve dostlarınıza gönderebileceğiniz en güzel Yılbaşı Mesajları (Yeni Yıl Mesajları) bu sayfada derledik. İşte yeni yıl’da kısaca yılbaşında sevdiklerinize, dost ve akrabalarınıza, twitter, feysbuk, yada kısa mesj ile gönderebileceğiniz birbirinden güzel 2018 Yeni Yıl Mesajları.

Yılbaşı, herhangi bir takvime nazaran içinde bulunulan senenin bitimi ve yeni senenin başlangıcıdır. Aralık ayının son günü gece yarısından sonrasında yeni bir senenin ilk günü adım atar. Dünyada en yaygın kullanılan takvim olan Gregoryen takvimini kullanan ülkelerde 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece yılbaşı gecesi yada yılbaşı akşamı olarak adlandırılır. 1 Ocak: Türkiye dâhil, dünyadaki bir çok ülke tarafınca kullanılan Miladi takvime nazaran senenin ilk günü.

En Güzel Yılbaşı Mesajları (Yılbaşı Sözleri)

İnsan, armağanını kalbi ile beraber vermezse ne kıymeti vardır. Yeni Seneler Tanrı’ın bizlere verdiği armağandır. En Mutlu Günler Seninle Olsun.. Armağanınla Yücel..

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2018 Yılı senin güzel yüreğinle beraber sana mutluluk getirecektir, inanırım. İyi Seneler Dileğiyle..

Yeni yılda; yaşamı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu sefer… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Seneler…

Yaşamı Seviyor Musun? öyleyse Zamanı Harcama, şu sebeple Yaşamın Yapıldığı Madde Zamandır. 2018 Yılının Her Anını Dolu Dolu Yaşaman Ve Mutlu Olman Dileklerimle..

Susmak, dayanılması oldukca güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu seneler..

Elveda diyeli kaç yıl geçti bense o andayım hala, hepimiz diyor 2018, hayırrr ben beni sensiz bıraktığın yıldayım!

Yeni yıla Noel Baba ile değil sayende Ferdi Baba, Orhan Baba ve Müslüm Baba dinleyerek giriyorum.

Yeni senenin sana sevinç ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle….

Yeni yılda umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Seneler…

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir süre ulaşamayız fakat, tıpkı denizcilere olduğu benzer biçimde bizlere de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu seneler..

Seninle geçirdiğimiz her yıl ömrüme yaşam katan en güzel senelerdi. Yanında dönemin durduğu karımla daha nice senelere. Yeni yılımız mübarek olsun karıcım…

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu seneler.

Ailenin dünyadaki en mühim kıymet bulunduğunu bana siz öğrettiniz. İyi ki varsınız annecim ve babacım. Sizi oldukca seviyorum. Beraber nice güzel senelere….

2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bundan önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Yeni yıl bizlere mübarek olsun. Yeni yıl sizlere de mübarek olsun. Sıhhat, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Dünya’nın en anlayışlı en tatlı en güzel kocasına… Yeni yılımız mübarek olsun sevgilim. 2018 yılı bizlere, yuvamıza sıhhat, mutluluk, refah ve bolca kazanç getirsin.

Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, şu sebeple yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2018 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu seneler dilerim..

Rabbimiz bu yeni senenin tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, bir ihtimal durgun, bir ihtimal bitkin, gene de mutlu, gene de ümitli, gene de şefkatli nice yıllara!

Yeni yılımız mübarek olsun… Sıhhat, refah ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

Yeni yılda; yaşamı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez. Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu seneler!

Tanrı’ım, sen evveli ve sonu olmayan eli bol, acıyan, ihsanı bolca olansın. Bu yeni yılda bizlere helâl rızıklar kayra et. Bu yıl beni, yakınlarımı ve Müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bizlere yardım et!

Aşkı en güzel yaşayan seneleri devirmiş ananem ve dedem. Siz hep bana en güzel örnek oldunuz. Yeni yılda da Tanrı size güzel ömürler versin. Yeni yılımız mübarek olsun.

Gene yeni bir yıl var kapımızda. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bundan önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Tanrı hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Tanrı bizleri affedip ellerimizi dergâhından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin. Merhaba ve yakarma ile Tanrı’a emanet olun her şey gönlünüzce olsun. Yeni yılınız mübarek olsun…

Bitirdiğimiz yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Ümit ederim Yeni Yıl size daha çok ümit, daha çok luk ve daha çok mutluluk getirir. Mutlu Seneler.

Ho ho ho! Mutlu seneler! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

Aşkı seninle tatmış olmanın yıllara meydan okuyabilen bir aşkın aktörü olmanın bana verdiği mutlulukla yaşam boyu yanımda ol isterim. Her yıl olduğu benzer biçimde bu yeni yılda da her an beraber olmak dileği ile.

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin asla bitmeyeceği, sıhhat, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle beraber geçirmeniz dileğiyle. 2018 yılı size sıhhat, mutluluk, başarı ve bolca kazanç getirsin. Sevinç dolu bir yıl geçirin.

yeni yıl mesajlarıYeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler tamamlanmamış olmasın mutlu seneler.

Her yıl birazcık daha büyüyoruz, birazcık daha eskiyor yaşam, birazcık daha değişiyor her şey. Sende büyüdün dev gibi oldun meleğim. Fakat hala daha dün benzer biçimde gözlerimin önünde ilk adımların. Seni oldukca seven annen. Yeni yılımız mübarek olsun güzel kızım.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve sulh içinde yaşanması dileğimle.

Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Kucak kucak gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine zaman ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.

Yaşamınca güzel seneler, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Seneler!

İlk aşk başkadır derler, hakikaten de öyleki sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız mübarek olsun.

Yeni senenin tüm insanlığa ve ülkemize sulh, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı mübarek olsun.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bundan önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Seneler!

Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, düşsel ümitli meydana getiren bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni senenin mübarek olsun.

Yeni yılda yaşamı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Seneler!

Teyze anne yarısıdır derler ya sen bana anne benzer biçimde oldun. Her yıl birazcık daha yaşlansan da ilk günkü benzer biçimde en yakın dostum benzer biçimde genç ruhunla daima duygularıma eşlik ettin. Bir anne kadar yakın bir dost gibi dert ortağı oldun bana.İyi ki varsın teyzeciğim. Yeni yılda da dostum olman dileği ile.. 🙂

Yeni bir yıla girerken sevgi ve sulh temenni ediyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl benzer biçimde geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoşgeldin yeni yıl. Mutlu seneler…

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve tüm sevinç ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Seneler!

Getirmiş olduğu mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin yaşamını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Hayatımda tanıdığım ilk adam ilk kahramanım sen oldun. Her anıma şahit, mutluluğuma ortak oldun. Yeni yılda da nice mutlulukları paylaşmak dileği ile. Yeni yılımız mübarek olsun babacığım.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi benzer biçimde yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sıhhatli seneler!

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice seneler sağlıkla başarıyla sevdiklerinle beraber görmeni ve geçirmeni dilerim.

Yeni senenin en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya umut saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun yaşam boyu devam etmesini, yaşantında hiçbir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Anneciğim, sen benim hayatımda haiz olduğum en mühim değersin. En büyük aşk sende gizli saklı. Senin karşılıksız sevgin, benim için seneler yılı verdiğin mücadeleyi asla unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni oldukca seviyorum.

Bulutsuz sema senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda asla ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi seneler…

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bizlere ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız mübarek olsun.

Her yeni yıl bir başka güzel. 2018 yeni yıl sizlere hayatınız süresince unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız mübarek olsun.

Coşkun fakat bitkin bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek senenin sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi seneler.

Yeni senenin sıhhat mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni senenin mübarek olsun.

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Beraber nice yeni yıllara.

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2018 senesinde tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Asla hata yapmayan insan çoğu zaman hiçbir şey yapması imkansız. 2018 senesinde hatalarımızın azca, başarılarımızın sürekli olması dileğiyle mutlu seneler.

Haiz olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, kısaca yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek seneler varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice seneler, mutlu seneler.

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları sakınan çitler olsun. Mutlu Seneler!

Nerede yaşam var ise, orada ümit da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Seneler dilerim.

Yelkovan akrebe meydan okurken süre hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. Yeni senenin mübarek olsun.

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Dünyayı değişiklik yapmak istersen yüreğine inan, dostlarına itimat, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Seneler!

En işe yaramayan günümüz asla gülmediğimiz gündür. Yeni senenin dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu seneler.

Başaramadığınız süre düş kırıklığına uğrayabilirsiniz sadece, tekrardan denemezseniz işte o süre sizin için her şey bitmiş anlama gelir. 2018 yılının ülkemiz, ailemiz ve tamamımız için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

En büyük süre hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2018 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..

Onca yıl geçti sevgilim, her yeni yıl bir şeyler getirdi bir şeyler götürdü bizlerden, fakat yılların bana en büyük getirisi daima sen oldun. İyi ki varsın yeni yılımız mübarek olsun!

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi tüm kapıları açar. Yeni yılda şefkatli günler dilerim. Mutlu seneler.

Yeni senenin sana ve tüm sevdiklerine sıhhat, mutluluk, sevinç, başarı, bol miktarda para, sevgi ve refah getirmesini dilerim. Mutlu Seneler.

Son vedandan seneler geçti! 2018 diyorlar bak! sayısını unuttum geçen yılların.. Mutlu olursun yeni yılda tek dileğim bu! Seni hala çokk Seviyorum.

Kaynak : www.huzursayfasi.com

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

Resimli Ramazan bayramı mesajları yeni

Resimli Ramazan bayramı mesajları yeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno