Ana Sayfa / spiker / Ersin Düzen kimdir

Ersin Düzen kimdir

Ersin Düzen kimdir, TRT Spor‘da gösterilen “Stadyum” programında sunuculuk yapmaktadır.

Ersin Düzen, 2 Haziran 1975 tarihinde Zonguldak‘da dünyaya gelmiştir. Babasının subay olması sebebiyle Zonguldak, Diyarbakır, Elazığ ve Denizli de yaşamıştır. Liseyi Denizli Anadolu Lisesi’nde okudu. Bu sırada 1992 senesinde Denizli’de radyo programı hayata geçirmeye başladı. Arkasından Eskişehir‘de Anadolu Üniversitesi‘nde Üniversite eğitimi için 4 kaldığında 4 yıl süresince birçok mahalli radyo ve televizyonlarda çalıştı ve genel gösterim yönetmenliği bile yapmış oldu.

1997 senesinde İstanbul‘a gittiğinde ilk olarak Yıldız TV’de gösterilen Süper Frikik adlı spor-magazin programını sundu. Ondan sonra televizyonda Bi-Daha, Televole ve Telegol programlarını sundu. Yıldız TV‘de UEFA Şampiyonlar Ligi ve Teleon TV’de Süper Lig maçlarını söyledi.

1998-1999 senesinde Yıldız TV‘de gösterilen başrolünde Mahsun Kırmızıgül‘ün oynadığı “Yıkılmadım” adlı dizide de rol aldı.

1998 senesinde Kral TV Video Müzik Ödülleri törenini Melisa Düğen ile beraber sundu.

2004 – 2005 yılları aralığında Yıldız Tv’de gösterilen Telegol’de vazife yaptıktan sonrasında Atv’ye aktarma olarak Ahmet Çakar, Kazım Kanat ve Gürcan Bilgiç‘le birlikte Santra programında Süper Lig maçlarını yorumladı. Hem de Atv’de Türkiye Millî Futbol Ekibi’nın maçlarını, Kanal 1’de ise 2006 FIFA Dünya Kupası maçlarını söyledi.

2007 senesinde NTV ve NTV Spor’a geçti. Pazar akşamları NTV Spor’da Sergen Yalçın ile beraber Futbol Pazarı programında Süper Lig maçlarını, salı akşamları ise NTV Spor’da Güntekin Onay ile beraber Gol programında UEFA liglerini yorumladı. Hafta içi dört gece Spor Gecesi adlı programı yapmış oldu.

Ersin Düzen, Ocak 2011‘de TRT‘ye aktarma olarak Pazar akşamları TRT 1’de gösterilen “Stadyum” programında moderatörlüğünü yapmış oldu.

Ersin Düzen, 2008 senesinde SPOR medyasının duayenlerinden Şansal Büyüka‘nın spor spikeri kızı Sine Büyüka ile nişanlandı, fakat evlenemeden ayrıldılar.

TRT 1’de 5 Kasım 2012 tarihinde her gün yayınlanmaya başlamış olan “İyi Şeyler” adlı programında sunuculuk yapmış oldu.

TRT Spor’da gösterilen “Stadyum” programında yorumcu olarak vazife meydana getiren Mustafa Denizli Galatasaray’a teknik direktör olmasının arkasından yerine 05 Aralık 2015 tarihinde Gürkan Kubilay yorumcu olarak getirildi. TRT 1‘de Cumartesi ve Pazar akşamları gösterilen Ersin Düzen‘in sunuculuğunu yapmış olduğu “Stadyum” programında eski futbolcu Hakan Ünsal ile beraber Gürkan Kubilay da yorumculuk yapmış olacaktır.

Çalmış olduğu TV kanalları:
1997-2005-Yıldız TV
2005-2007-atv
2007-2011-NTV
2008-2011-NTV Spor
2011—— – TRT 1

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Bak Hele Bak (konuk oyuncu) (TV Dizisi)
2011 – Leyla ile Mecnun (3 bölüm konuk oyuncu) (TV Dizisi)
1999 – Yıkılmadım (TV Dizisi)

Ersin Düzen kimdir

    Spiker, TV sunucusu

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Semra Topçu kimdir

Semra Topçu kimdir, Halk Tv‘de Program ve Yayın Müdürü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno