Ana Sayfa / öğretmen / Eser West kimdir

Eser West kimdir

Eser West kimdir, Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Eser West, 19 Nisan 1991 tarihinde New York, ABD‘de dünyaya gelmiştir. New York, Long Island’da La Guardia Community College Üniversitesinden mezun olmuştur. İngilizce öğretmenliği yapmıştır. istanbul’da yaşamaktadır.

2015 senesinde Kanal D‘de gösterilen sunuculuğunu Seda Akgül‘ün yapmış olduğu “Kısmetse Olur” yarışmasına iştirak etmiştir. 188 santimetre uzunluğunda ve 80 kilogram olan Eser West vücuduna yaptırdığı dövmelerle dikkatleri üstüne çekmiştir.

Eser West sonrasında da müzisyen Hande Yener‘in Mor adlı şarkısının klibinde rol aldı.

21 Ocak 2017 tarihinde Dominik’de Acun Ilıcalı‘nın sunumu ile Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımında İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, Berna Öztürk, Tarık Mengüç, Deli Sedat, Gökyüzü Apak, Pınar Saka, Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül, Fatih Hürkan olacak.

Survivor 2017 yarışmasında gönüllüler takımında Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer, Berna Keklikler, Erdi Ünver, Anıl Karakurt, Sadin Bakır, Yiğit İzik olacak.

17 Şubat 2017 tarihinde Acun Ilıcalı, acil durum konseyini topladı ve Eser West‘in Survivor’a kati olarak veda ettiğini deklare etti.

Eser West kimdir

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Tülin Koca kimdir

Tülin Koca kimdir, 2003 yılında ‘Benimle Evlenir Misin’ programına katılmış, damat adayı Caner Toygar ile yaşadığı aşk olay olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno