Ana Sayfa / Evlilik Kutlama Mesajları / Evlilik Kutlama Mesajları

Evlilik Kutlama Mesajları

Evlilik Kutlama Mesajları

Evlilik Kutlama Mesajları

Evlilik Kutlama Mesajları Dini, Evlilik Kutlama Mesajları Kısa, Evlilik Kutlama Mesajları Anlamlı, Evlilik Kutlama Mesajları Yeni, Evlilik Kutlama Mesajları 2016

Bu sayfamızda yakınlarınızın evliliklerini kutlayabilmeniz için kısa mesajla gönderebileceğiniz dini evlilik kutlama mesajları hazırladık. Bu sayfada yer edinen anlamlı evlilik kutlama mesajlarını ek olarak whatsapptan yazabilir, feysbuk ve twitterdan da paylaşabilirsiniz. Sayfamız ile alakalı tavsiye ve görüşlerinizi bizlere yorum bölümümüzden yollayabilirsiniz.

GÜZEL EVLİLİK KUTLAMA MESAJLARl

Evliliğinizi kutlama eder bolca çocuklu ve mutlu bir yaşam dilerim. Tanrı sizi birbirinizden asla ayırmasın.

Tanrı’ın emri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in de kavli ile attığın bu evlilik adımını en içten sevgilerimle kutlarım.

Tanrı’ım sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın. Yaşam boyu mutluluklar dilerim…

Bir yaşam boyu evliliğinizin mutlu mesut sürmesini, bolca çocuklu bir aile saadetine kavuşmanızı dilerim. Tanrı sizleri ilkin birbirinizden sonrasında da bizlerden ayırmasın. Evliliğinizi en kalbi duygularla kutlarım.

Tanrı’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Bir yaşam boyu mutluluklar dilerim.

Evlilik Kutlama Mesajları

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler evliliğinizi Tanrı’ın hayırlara vesile etmesini dilerim.

Tanrı mutluluğunuzu her iki cihanda da daim kılsın. Evlilik yıldönümünüzü kutlar bir yaşam mutluluklar dilerim.

Bir elmanın iki yarısı benzeri biçimindesiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle. Yıldönümünüz mübarek olsun, mutluluklar.

Sana eşinle beraber refah ve mutluluk dolu bir yaşam arzuluyorum. Her ikinizi de kutlama eder, mutluluklar dilerim.

Hanım adama, adam hanıma, birbirlerini günahlara kitleyen birer anahtar gibidir. Kapanırsa açılmaz, açılırsa kapanmaz. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

Evlilik Kutlama Mesajları

Evliliğinizin kalpleriniz ve yüzleriniz şeklinde güzel, mutlu ve rahat olmasını dilerim. Tanrı sizi asla ayırmasın. Mutluluklar.

Mutlu günlerinizin hep bir evvelkinden daha da fazla olmasını diler aile saadetine kavuştuğunuz bu mutlu günlerin bir yaşam sürmesini dilerim.

Canım dostum evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler eşine ve sana uzunca sıhhatli ve mutluluk dolu seneler dilerim.

Sevgili dostum, dostum. Hayatında büyük bir karar aldın ve bugün evleniyorsun. Aldığın bu kararın her daim sana mutluluk getirmesini diler evliliğinizi kutlama ederim.

Mutluluğunuzun bir yaşam sürmesi dileklerimle. Sizleri oldukça seviyorum. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

Nikâhınıza gelemiyorum fakat mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Ümit ederim her şey gönlünüzce olur.

Yaşam boyu beraber ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir yaşam boyu mutluluklar dilerim.

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden asla ayrılmasın. Bir yaşamı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep sevinç içinde, rahat bir yaşam sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden asla ayrılmasın. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

Hanımefendiler kar taneleri gibidirler, hepsi değişik ve hepsi mükemmeldir. Sen yalnız bir tanesini yakalayabilirsin, o da helalin olur. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

Eş söylediğin koluna değil yüreğine yakışmalı. Öyleki basit gelip geçici heves değil, sonsuza kadar nefes olmalı. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

Her günüzü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve şefkatli yaşamanızı arzuluyorum. Yaşam boyu mutluluklar. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

İyi bir evliliğin iki şeye bağlı bulunduğunu sakın unutma: Birincisi doğru insanı bulmak, ikincisi doğru insan olmak. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

Yaşam kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin asla şarapsız kalmaması dileklerimizle, yaşam boyu mutluluklar diliyoruz. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

Vakit oldukça kısa, yaşam boyu beraber olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep şefkatli olmaya itina gösterin. Mutluluklar.

Ihmal etmeyin ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik şeklinde bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle.

Yaşantınızın her günü bugünkü şeklinde şefkatli, mutlu ve coşku dolu geçsin. Kenetlenen elleriniz asla ayrılmasın, birbirinize hep bağlı kalınca. Mutluluklar arzuluyorum.

Sonsuz sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda bir ihtimal yanınızda değilim fakat bilin ki tüm kalbim sizinle. Yaşam boyu mutlu olmanızı arzuluyorum. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

Ihmal etmeyin ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik şeklinde bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle.

Her gününüz birbirinizi daha oldukça sevmiş olarak ve birbirinize daha oldukça bağlanarak geçsin. Yaşam boyu mutlu ve rahat yaşayın! Yuvanızdan sevgi noksan olmasın. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve refah versin diye. Yaşam boyu mutluluklar dilerim. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

Tüm yaşantınız süresince en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını birlikte yaşamanızı dilerim. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, sevginizin hep ilk anki şeklinde taze kalması ve mutluluğunuzun daim olması dileklerimle. Evlilik yıldönümünüz mübarek olsun.

Bir aşk gülümsemeyle adım atar, öpücükle devam eder ve bir nikâhla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü şeklinde taze kalmasını ve mutlu olmanızı arzuluyorum. Elleriniz birbirinden asla ayrılmasın!

Bir tüm olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz tekrar asla ayrılmasın ve devamlı şefkatli baksın gözleriniz? Yaşam boyu beraber ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Yaşam boyu mutluluklar?

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda bir ihtimal yanınızda yokum fakat bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep şefkatli olmaya itina gösterin. Sevginizin hep ilk anki şeklinde taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik şeklinde bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını diliyoruz. Yaşamınız süresince güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Yaşam boyu mutluluklar dilerim…

Beraber gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bol miktarda zamanınız olmasını arzuluyorum. Elleriniz ve gözleriniz birbirinden asla ayrılmasın. Mutluluklar.

Bir tüm oluşturduğunuz bugün birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden asla ayrılmasın ve devamlı şefkatli baksın gözleriniz birbirine. Vakit oldukça kısa, yaşam boyu birlikteliğe adım attığınız şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep şefkatli olmaya itina gösterin. Bir yaşamı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar.

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılmış olur, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep sevinç içinde, rahat bir yaşam sürmenizi dilerdim. İşte bu bildiri da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden asla ayrılmasın. Yaşam boyu mutluluklar sizin olsun.

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep sevinç içinde, rahat bir yaşam sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden asla ayrılmasın. Ihmal etmeyin ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın. Mutluluklar.  


düğün kutlama telgraf örnekleri evlilik kutlaması gülünç evlilik kutlama mesajları resimli evlilik kutlama mesajları yeni evli çiftlere kutlama mesajları

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

1 Eylül Dünya Barış Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: 1 Eylül Dünya Barış Günü Mesajları Facebook, 1 Eylül Dünya Barış Günü Sözleri, 1 Eylül Dünya Barış Günü Mesajları Kısa, 1 Eylül Dünya Barış Günü Mesajları 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno