Ana Sayfa / Evlilik Sözleri / Evlilik Sözleri

Evlilik Sözleri

Evlilik Sözleri

Evlilik Sözleri

Evlilik Sözleri Kısa, Evlilik Sözleri Dini, Evlilik Sözleri Feysbuk, Evlilik Sözleri Whatsapp, Evlilik Sözleri Twitter, Evlilik Sözleri Yeni, Evlilik Sözleri 2016

Bu sayfamızda sizlere sevdiklerinizin evliliklerini kutlayabilmeniz için ya da evlilik yıldönümlerinde onlara güzel bir ileti atabilmeniz için en güzel evlilik sözleri ve en güzel evlilik mesajları hazırladık. Bu en güzel evlilik mesajlarını her türlü paylaşımlarınızda kullanabilirsiniz.

EN GÜZEL EVLİLİK SÖZLERİ

Bir elmanın iki yarısı şeklindesiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle. Mutluluklar!

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki şeklinde taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Ihmal etmeyin ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik şeklinde bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep sevinç içinde, rahat bir yaşam sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden asla ayrılmasın. Mutluluklar!

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden asla ayrılmasın. Bir yaşamı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar!

Tüm yaşantınız süresince en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını birlikte yaşamanızı dilerim. Mutluluklar?

Yaşam boyu beraber ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir yaşam boyu mutluluklar dilerim?

Nikâhınıza gelemiyorum fakat mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Ümit ederim her şey gönlünüzce olur?

Sana eşinle beraber refah ve mutluluk dolu bir yaşam temenni ediyorum. Her ikinizi de kutlama eder, mutluluklar dilerim.

Yaşam kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin asla şarapsız kalmaması dileklerimizle, yaşam boyu mutluluklar diliyoruz.

Sonsuz sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda bir ihtimal yanınızda değilim fakat bilin ki tüm kalbim sizinle. Yaşam boyu mutlu olmanızı temenni ediyorum.

Her gününüz birbirinizi daha fazlaca sevmiş olarak ve birbirinize daha fazlaca bağlanarak geçsin. Yaşam boyu mutlu ve rahat yaşayın! Yuvanızdan sevgi noksan olmasın.

Yaşantınızın her günü bugünkü şeklinde şefkatli, mutlu ve coşku dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalınca! Mutluluklar.

Her gününüzü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve şefkatli yaşamanızı temenni ediyorum. Yaşam boyu mutluluklar.

Süre fazlaca kısa, yaşam boyu beraber olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep şefkatli olmaya itina gösterin. Mutluluklar

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik şeklinde bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını diliyoruz. Yaşamınız süresince güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Yaşam boyu mutluluklar dilerim.

Beraber gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bol miktarda “süre”ınız olmasını temenni ediyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden asla ayrılmasın! Mutluluklar

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda bir ihtimal yanınızda yokum fakat bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep şefkatli olmaya itina gösterin. Sevginizin hep ilk anki şeklinde taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Nikahınıza gelemiyorum. Fakat mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve refah versin diye. Beraber en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın. Mutluluklar dilerim.

Bir tüm olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz tekrar asla ayrılmasın ve devamlı şefkatli baksın gözleriniz? Yaşam boyu beraber ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Yaşam boyu mutluluklar

Her gününüz, birbirinizi daha fazlaca sevmiş olarak ve birbirinize daha fazlaca bağlanarak şefkatli geçsin. Yaşam boyu mutlu, rahat ve de bolca çocuklu yaşamanız dileğimle. Yuvanızdan sevgi noksan olmasın. Gözleriniz hep birbirini arasın. Mutluluklar.

Bir aşk gülümsemeyle adım atar, öpücükle devam eder ve bir nikahla ölümsüzleşir. Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, aşkınızın hep ilk günkü şeklinde taze kalmasını ve mutlu olmanızı temenni ediyorum. Elleriniz birbirinden asla ayrılmasın!

Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep sevinç içinde, rahat bir yaşam sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden asla ayrılmasın. Ihmal etmeyin ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar.

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılmış olur, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep sevinç içinde, rahat bir yaşam sürmenizi dilerdim. İşte bu ileti da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden asla ayrılmasın. Yaşam boyu mutluluklar sizin olsun!

Bir tüm oluşturduğunuz bugün birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden asla ayrılmasın ve devamlı şefkatli baksın gözleriniz birbirine. Süre fazlaca kısa, yaşam boyu birlikteliğe adım attığınız şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep şefkatli olmaya itina gösterin. Bir yaşamı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle? Mutluluklar!

Her gününüz birbirinizi daha fazlaca sevmiş olarak ve birbirinize daha fazlaca bağlanarak geçsin. Yaşam kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin asla şarapsız kalmaması dileklerimizle, yaşam boyu mutluluklar diliyoruz. Beraber en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Her şey gönlünüzce olsun ve yuvanızdan sevgi noksan olmasın!

Sonsuz sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda bir ihtimal yanınızda yokum fakat bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve refah versin diye. Tüm yaşantınız süresince beraber en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden asla ayrılmasın. Mutluluklar!


anlamlı evlilik sözleri evlilik aşk sözleri evlilik ile ilgili dini sözler evlilik özlü sözler evlilikle ilgili güzel sözler mesajları

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Bu habere de bakabilirisiniz

Evlilik Kutlama Mesajları

Sayfa İçeriği: Evlilik Kutlama Mesajları Dini, Evlilik Kutlama Mesajları Kısa, Evlilik Kutlama Mesajları Anlamlı, Evlilik Kutlama Mesajları Yeni, Evlilik Kutlama Mesajları 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno