Ana Sayfa / sporcu / Ezgi Avcı kimdir

Ezgi Avcı kimdir

Ezgi Avcı kimdir, Survivor 2016 yarışmacısı oldu.

Ezgi Avcı, 1992 senesinde istanbul’da dünyaya gelmiştir. Ustalaşmış voleybolcu olan Ezgi Avcı liseyi bitirdikten sonrasında voleybol yardımıyla kazanılmış olduğu bir burs ile ABD, Florida’da bir üniversitede işletme üstüne okudu. Dokuz yıl Eczacıbaşı’nda voleybol oynadı.

1,79 uzunluğunda olan Ezgi Avcı, 2013 senesinde meydana getirilen güzellik yarışmasında Miss Turkey 3. Güzeli seçildi. Ondan sonra Filipinler‘e giderek Türkiye’yi temsil etti.

7 Şubat 2016 tarihinde başlamış olacak olan “Survivor 2016” yarışmasına Ezgi Avcı da Ünlüler takımında katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlamış olacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında yer edinen Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık o. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonrasında ayağında meydana gelen sakatlık sebebiyle hekim raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde meydana getirilen Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Ekibi tek yarışmacı talibi kalan Yağmur Özdemir‘i de takımlarına kattı.

Tv8 kanalında Magazin 8 programının sunuculuğunu yapmış oldu. Hususi gece sunumları, şirketlerin bayi toplantılarının sunumlarında yer almaya başladı.

Eylül 2016 ayında başlamış olan ve Cengiz Abazoğlu ile beraber Tv8 kanalında moda yarışması “Ne Giysem Yakışır” adlı programda sunuculuk yapmış oldu. Program Kasım 2016 ayında bitti.

28 Ekim 2016 tarihinde başrollerinde Sulh Arduç ve Elçin Sangu‘nun oynadığı Kiralık Aşk dizisinin ekibine katıldı.

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Kiralık Aşk (Işıl) (Tv Dizisi)

Ezgi Avcı kimdir

    Sporcu

 

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yağmur Banda kimdir

Yağmur Banda kimdir, “Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno