Ana Sayfa / Facebook Sohbetleri Bilgisayara Kaydetmek İçin Eklenti ve Online Website / Facebook Sohbetleri Bilgisayara Kaydetmek İçin Eklenti ve Online Website

Facebook Sohbetleri Bilgisayara Kaydetmek İçin Eklenti ve Online Website

Facebook.com sitesi üstünden arkadaşlarla yaptığınız sohbetleri bilgisayara HTML ve CSV formatında indirmek için Chrome eklentileri ve bazı siteler mevcut.

1.Yöntem: Eklenti

Mesela Message/Chat Downloader adlı Chrome eklentisini kullanabilirsiniz. Ilk olarak kaydetmek istediğiniz söyleşi penceresini açın. Fakat küçük pencere değil, tam ekran modunda sohbeti açın.

Peşinden tarayıcının sağ üst köşesine yerleşen Message/Chat Downlaoder eklentisinin ikonuna tıklayın. Oluşturulan menüden bir vakit aralığı seçin. Seçtiğiniz vakit aralığındaki söyleşi geçmişinin kaydedileceği aklınızda bulunsun. Peşinden Start Download yazan butona tıklayarak tüm bu mesajları indirmesini bekleyin. Sonrasında klavyeden CTRL+S tuşuna beraber basın. Yada sayfada boş bir yere fareyle sağ tıklayın ve oluşturulan menüden Değişik Kaydet seçeneğine tıklayın. Sayfayı masaüstüne kaydedin. Böylece kaydedilen dosyayı artık Firefox yada Chrome benzer biçimde tarayıcılarla açıp tüm sohbeti görebilirsiniz.

2.Yöntem: Website

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Facebook Chat Downlader sitesini ziyaret edin:

https://facebook-download.kaiserapps.com/

Kendi Facebook hesabınızın e-posta adresi ve şifresiyle buraya giriş yapın.

Korkmayın, bu site güvenlidir ve şifreniz çalınmaz. Şundan dolayı GitHub üstünde yer edinen açık kaynak kodlu bir website projesidir ve detaylarına buradan bakabilirsiniz.

Giriş yaptığınız vakit oluşturulan sayfada her kişiyle yaptığınız son sohbetler ayrı ayrı bölümler halinde gösterilecektir. Buradan indirmek istediğiniz söyleşi bölümünün üstünde bulunan seçeneklerden faydalanarak tüm sohbeti JSON, CSV ve TXT formatında bilgisayara kaydedebilirsiniz.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bu habere de bakabilirisiniz

En kolay program yapma programı, portable program yazma

En kolay program yapma programı, portable program yazma  Fazlaca Kolay Program Yazmak + Resimli Ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno