Ana Sayfa / iş adamı / Fikret Orman kimdir

Fikret Orman kimdir

Fikret Orman kimdir, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün 33. Başkanı

Fikret Orman, 4 Kasım 1967 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Babası Abdulkadir Orman’dır. Orta öğrenimini İstanbul Işık Lisesi’nde, Yüksek öğrenimini Yıldız Üniversitesi inşaat mühendisi bölümünde ve ABD Florida Üniversitesi’nde tamamladı.

Orsan Yedek Parça San. ve Knorr-Orsan Ticari Vasıta Sis. Ltd. şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

2000-2004 yılları aralığında Beşiktaş‘ta Serdar Bilgili başkanlığındaki yönetim kurulunda yöneticilik yapmış oldu.

2012 senesinde Yıldırım Demirören‘in TFF başkanı olmasıyla beraber boşalan Beşiktaş JK başkanlığı için aday olan Fikret Orman, 25 Mart 2012 tarihinde meydana getirilen muhteşem seçimli genel kurulda Beşiktaş Kulübünün 33. başkanı olarak seçildi. Fikret Orman, 2004 senesinde meydana getirilen Beşiktaş JK başkanlık kongresinde de başkanlığa aday olmuş ve 162 oy farkla Yıldırım Demirören‘e kaptırmıştır.

16 Haziran 2013 tarihinde meydana getirilen başkanlık seçimlerinde 3 yıllığına tekrardan Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün başkanı seçildi.

Fikret Orman, 1992 senesinde Sedef Orman ile evliliğe ilk adımını attı. 2012 senesinde boşandı. İki kız evladı vardır.

Fikret Orman kimdir

    İş adamı

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yasin El Kadı kimdir

Yasin El Kadı kimdir, Yasin El Kadı, 23 Şubat 1955 tarihinde Suudi Arabistan‘da doğmuştur. Şeyh Yasin Abdullah Kadı olarak da bilinir. Suudi Arabistan’lı iş adamıdır. ABD. Şikago‘da mimarlık okudu. Daha sonra ABD‘de bir mimarlık şirketinde çalıştı. O yıllarda Usame bin Ladin ile tanıştı. Usame bin Ladin ailesinin sahip olduğu inşaat firmasında çalışmak üzere ABD’de eğitim görmüş mühendisleri bulmak üzere Chicago’ya gelmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno