Ana Sayfa / Fincancı Katırları / Fincancı Katırları

Fincancı Katırları

 fincanci-katirlariNasrettin Hoca, Ahirette Ne var Ne yok Merak edermiş. Bigün Mezarlıkta Boş bir Gömüt gören Nasrettin Hoca, Eve gidip karısına;

-Hanım, Ahirette Ne var Ne yok Merak ediyorum. Bugün Boş bir Gömüt gördüm, gidip içine Yatacağım; Bakalım ne olacak? demiş ve Mezarlığa gidip. Boş mezara yatmış. “Acaba ne olacak?”

diye başlamış Sağı, Solu dinlemeye. Gece yarısı Mezarlık yolundan “Haldırt! Huldurt!” diye Sesler duymaya başlamış olan Hoca, Boş Mezarın içinde Ansızın ayağa kalkmış.. Hocanın birden Ayağa kalkmasıyla Yolda gitmekte olan Fincancı Katırları da Ürkmüş ve Katırlardaki yüklenen Fincanlar da kırılmış.. Katırları Ürkmesiyle fincanları Kırılan Fincancılar, Nasrettin Hoca’yı bir Güzel dövmüşler. Hoca, Sabah Olunca Ağzı burnu Kan içinde eve gelmiş. Karısı sormuş: 

-Hocam, Ahirette ne var ne yok? 

Hoca da;

-Fincancı Katırlarını Ürkütmezsen, Hiçbir Sey Yok!

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yüzme bilirsin degil mi?

Yüzme bilirsin degil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
çocuk porno