Georgia Fowler kimdir, Victoria-s Secret‘in modellerindendir.

Georgia Fowler, 18 Haziran 1992 tarihinde Auckland, Yeni Zelanda‘da dünyaya gelmiştir. Babasının adı Peter Fowler’dır. Auckland’daki Diocesan School for Girls’de okudu. Üniversite eğitimini Psikoloji üstüne yapmış oldu.

Çocukluğu ve gençliği Avustralya ve Yeni Zelanda‘da geçen Georgia Fowler, on iki yaşlarında ortaya çıkarıldı Kate Fowler adındaki ablası ile birlikte bir model ajansına kayıt yaptırdı. Avustralya moda haftasında cool stili ile dikkat çekti. Dört yıl sonrasında IMG ile bir antak kalma imzaladı ve New York‘a taşındı.

Georgia Fowler, 2010 senesinde Harper’s Bazaar dergisinin ve Vogue Girl Korea ve Harper’s Bazaar Australia ve daha pek oldukca popüler dergide kapak resmi oldu.

2012 senesinde Versailles’deki 2012 Coco Chanel defilesine katıldı.

56 kilo. ve 1.76 santimetre uzunlukta olan Georgia Fowler, 2016 senesinde İlk kez Victoria-s Secret meleği oldu. 2017 senesinde Selena Gomez‘in ‘ It Is not Me ‘ adlı video klibinde oynadı.

 

Daha ilkin One Direction grubundan Harry Styles ile kısa süreli bir aşk yaşayan Georgia Fowler, 2017 senesinde da kısa süreli olarak Leonardo Di Caprio ile bir ilişki yaşadı.

Georgia Fowler, New York‘ta yaşamaktadır.

Georgia Fowler kimdir

    Model

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE