Ana Sayfa / dizi oyuncusu / Gökhan Alkan kimdir

Gökhan Alkan kimdir

Gökhan Alkan kimdir, Gökhan Alkan, 8 Aralık 1987 tarihinde İstanbul‘da göçmen bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Teknolojileri Öğretmenliği lisans ve Anadolu Üniversitesi Dış Tecim – Pazarlama ön lisans bölümlerinden mezun oldu.

Gökhan Alkan, lise ve ün olarak tiyatro gruplarında emek harcamaları yaparken, hem de birçok mekanda canlı müzik performansları sergiledi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio’da oyunculuk dersleri aldı.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden mezun olduktan sonrasında da İki sürem tiyatro oyunlarında oynadıktan sonrasında 2011 senesinde dostlarıyla İstanbul Kumpanyası adlı tiyatro topluluğunu kurdu.

Şan solfej eğitimi alan Gökhan Alkan ustalaşmış olarak spor ile ilgilenmekte, reklam seslendirmesi yapmakta, şiir ve güfte emek harcamaları ile ilgilenmektedir.

Gökhan Alkan, Seray Kaya ile ‘‘Erkeğimin Ailesi” dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başladı.

Gökhan Alkan, 2016 senesinde yönetmenliğini Yusuf Pirhasan‘ın yapmış olduğu “Seviyor Sevmiyor” adlı dizide Gonca Sarıyıldız, Zeynep Çamcı, Yiğit Kirazcı, İpek Tenolcay ile beraber oynadı.

Rol Almış olduğu Tiyatro Oyunları :
2010-2011-2012 – Mustafam Kemalim – Müjdat Gezen – Müjdat Gezen Tiyatrosu
2010-2011 – Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım – Haldun Taner – Müjdat Gezen Tiyatrosu
2010-2011 – Karman Çorman – Claude Magnier – Müjdat Gezen Tiyatrosu
2012-2013 – İstanbul ve Aşk – Tarık Şerbetçioğlu – İstanbul Kumpanyası

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2016 – Seviyor Sevmiyor (Yiğit) (TV Dizisi)
2016 – Makas (Fatih Kömürcü) (TV Filmi)
2015 – Defnenin Bir Mevsimi (Ferhat) (Beyazperde Filmi)
2015 – Organik Aşk Hikayeleri (Hasan) (Beyazperde Filmi)
2014 – 2015 Erkeğimin Ailesi (Tarık) (TV Dizisi)
2014 – Gurbette Aşk (Osman) (TV Dizisi)
2013 – Herşey Yolunda Merkez (Cem) (TV Dizisi)
2012 – Görkemli Yüzyıl 3. Sürem (Şah Tahmasp) (TV Dizisi)

Gökhan Alkan kimdir

    Dizi Oyuncusu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Ruhi Sarı kimdir

Ruhi Sarı kimdir, Ruhi Sarı, 18 Mayıs 1972 tarihinde Trabzon‘da doğmuştur. Aslen Torul Yurt (Zaga) Köyü’ndendir. Ortaokul ve liseyi İstanbul – Kartal’da okudu. Tiyatro hayatına istanbul’da Kartal Sanat Tiyatrosu’nda başladı. Liseden mezun olduktan sonra Konya‘da Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno