Ana Sayfa / Biyografi / Hakan Akkaya kimdir

Hakan Akkaya kimdir

Hakan Akkaya, 23 temmuz 1982 tarihinde Ordu’da dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise öğrenimini de Ordu’da tamamladıktan sonrasında Üniversite için Ankara’ya gitmiştir. Babası Ordu’da gezim ve İnşaat işleriyle meşguldü. 21 yaşlarında babasını yitirdi. Bir kız kardeşi var.

Üniversiteye, Ankara Bilkent Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde başladı, fakat bitirmeden ikinci yıl modacı olmak için ayrıldı.

19 yaşlarında İstanbul’a taşındı. İstasyon Sanat Merkezi, Moda Tasarımı Bölümünde Moda Eğitimi aldı.

İlk kez 21 yaşlarında iken adam, hanım koleksiyonlarını hazırladı. İlk işi Batik Örme’deydi, arkasından Boyner Tüm ortaklık ve Sarıyor benzer biçimde büyük markalarla çalıştı. Yapınak markası için çalışmaya devam etti.

2005 senesinde Nişantaşı’nda açmış olduğu home ofis ve “Hang by Hakan Akkaya” isminde bir markası var. Hakan Akkaya, işadamları, iş hanımefendileri, meşhur oyuncular hatta Dubai şeyhlerinin vazgeçemediği bir modacı oldu.

Oldukca varlıklı bir ailenin evladı olan Hakan Akkaya moda hayatına aslına bakarsak fazlaca ufak yaşlarda girmiş. Bilenler bilir, 1987 senesinde Yürekli ve Güzel adlı yabancı bir takım yayınlanıyordu televizyonda. Hakan Akkaya’nın babaannesi diziyi asla kaçırmadan takip edermiş. Dizi moda dünyasında geçtiğinden ilk moda aşkı o yıllarda başlamış. Kendisini dizide ki patronlardan Ridge Forrester yerine koyarmış.

Show TV ekranlarında gösterilen “Bugün Ne Giysem” adlı yarışma proğramında Sırp Asıllı eski manken İvana Sert ve gene tasarımcı,modacı olan Uğurkan Erez‘le beraber jüri üyeliği yapmıştır.

Hakan Akkaya kimdir

    Tasarımcı

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Adem Kılıçcı kimdir

Adem Kılıçcı kimdir, Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno