Ana Sayfa / çok komik fıkra / HIRSIZIN HİÇ Mİ SUÇU YOK

HIRSIZIN HİÇ Mİ SUÇU YOK

BİR GÜN NASREDDİN HOCA’NIN EŞEĞİ ÇALINMIŞ. CAN SIKINTISI İÇİNDE DURUMU KOMŞULARINA ANLATINCA HER KAFADAN BİR SES ÇIKMAYA BAŞLAMIŞ. BİRİSİ :
– HOCAM DEMİŞ NİYE AHIRIN KAPISINA İYİ BİR KİLİT TAKMADIN SANKİ?
BİR BAŞKASI :
– EVİNE HIRSIZ GİRİYOR DA SENİN NASIL HABERİN OLMUYOR? DİYE KONUŞMUŞ.
BİR DİĞERİ DE :
– HOCAM, KUSURA BAKMA AMA EŞEĞİN ÇALINMASINA EN BÜYÜK SEBEP YİNE SENSİN. ÇÜNKÜ DOĞRU DÜRÜST BİR AHIRIN BİLE YOK. NERDEN BAKSAN DÖKÜLÜYOR. HOCA KIZMIŞ:
– YAHU DEMİŞ, İYİ, GÜZEL DE KABAHATİN HEPSİ BENİM Mİ ? HIRSIZIN HİÇ Mİ SUÇU YOK ?

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Yüzme bilirsin degil mi?

Yüzme bilirsin degil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno