Ana Sayfa / futbolcu / Igor Akinfeev kimdir

Igor Akinfeev kimdir

Igorandyn Vladimirovich Akinfeev, 1986 Vidnoye doğumlu Rus Ulusal Futbol Ekibi ve CSKA Moskova takımının kalecisi. Avrupa‘nın en başarıya ulaşmış kalecilerinden biri olarak değerlendirilmekte.

17 yaşından itibaren CSKA Moskova takımında forma giymeye başlamış olan Akinfeev, kısa süre içinde takımın bir numaralı kalecisi haline gelmeyi başardı. Moskova takımında oynadığı süre süresince pek oldukça başarıya imza attı ve 2004 senesinde ulusal takıma çağırıldı. EURO 2004 esnasında Sergei Ovchinnikov ve Vyacheslav Malafeev peşinden üçüncü kaleci olarak ulusal ekip ekibine girdi.

Ulusal ekip ile ilk mühim maçına 30 Mart 2005 tarihinde, 2006 Dünya Kupası elemelerinde, Estonya ile meydana getirilen karşılaşmada çıktı. Guus Hiddink teknik direktörlüğünde hazırlanılan Euro 2008 şampiyonasında da, Rus Ulusal Ekibi’nın birinci kalecisi olarak vazife yapması beklenmekte.

Igor Akinfeev kimdir

    Futbolcu

 

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Metin Oktay kimdir

Metin Oktay kimdir, Metin Oktay, “Taçsız Kral” lakaplı, efsanevi Galatasaraylı futbolcu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno