Ana Sayfa / prodüktör / İhsan Varol kimdir

İhsan Varol kimdir

İhsan Varol kimdir, Sunucu ve yapımcı

Kelime Oyunu programının sunucusudur.

Ali İhsan Varol, 28 Haziran 1976 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Çerkez kökenlidir. 2 adam kardeşi var.

Üniversitede ilkin “Ankara Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri” sonrasında “İstanbul Üniversitesi Tarih” kısmına, sonrasında “Açık öğretim Kamu Yönetimi Kısmı’ne” yazılmış fakat 3 üniversiteyi de bitirmeden bırakmıştır. Ankara Üniversitesini bıraktığında Bodrum’a gitti, 1,5 yıl orada otomobil kiralama işinde çalıştı.

Gezim sektörüyle başladığı iş hayatına, Tv sektörüne geçip prodüksiyon asistanlığı halletmeye başladı. Dört yıl prodüksiyon asistanlığı icra eden Varol hemen sonra metin yazarlığına başladı. Çarli dizisinin ana karakteri Çarli adlı maymunun bakıcılığını yapmış, bir dönem aynı evde yaşamıştır.

Passaparola, İkinci Bahar, Cumartesi ve Pazar Sürprizi, Hugo şeklinde birbirinden değişik programlarda set amirliğinden metin yazarlığına kadar ekranın arkasında değişik deneyimler edindi.

İhsan Varol, Bloomberg HT kanalında ortalama 4 yıl gösterilen “Kelime Oyunu” yarışma programıyla ekran karşısına geçti. Hemen sonra Show TV’de yayınlanmaya başladı.

Formatı Danimarka‘ya dayanan ve televizyonda gösterilen Kelime Oyunu programının sunuculuğu yapmaktadır.

İhsan Varol, Ayşe hanım ile evlidir ve eşi yönetmendir.

İhsan Varol kimdir

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Arkadasca isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Burak Kut kimdir

Burak Kut kimdir, Bebeto lakaplı pop müzik sanatçısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çocuk porno