Ana Sayfa / internet / İnternet filtresi kaldırma, iptal etme ve silme

İnternet filtresi kaldırma, iptal etme ve silme

İnternet filtresi kaldırma, iptal etme ve silme, web filtresi iyi mi kaldırılır, web filtresi iyi mi iptal edilir, web filtresi iyi mi silinir resimli ifade, web filtresi şifresini kırma ve programı kaldırma iyi mi yapılır:

Web Filtre Programını Kaldırmak

Web filtre Programını kaldırmanız için programı ilk kurarken belirlemiş olduğunuz bir gizyazı var onu girmeniz gerekiyor, bunun haricinde kaldırılamayan programlar için TuneUp Utilities 2007 tavsiye ederim ya da RegCleaner 4.3.0.780 kullanabilirsiniz türkçe desteği de bulunmaktadır.

1.web filtre mozillada işe yaramıyor
2.C:Program FilesTieV-VolsoftFiltreYFKontrol Dosyasının uzantısını değiştir
3.Vazife Yöneticisinden YFKontrolu işlemi sonlandır diyerek sonlandır
4.sonrada vfiltreyi işlemi sonlandır diyerek sonlandır
Bu Kadar…

İnter Filtre i Kırma ve Şifresini Kaldırma…(Programsız)

Eger Kırmak İstiyorsanız İnter filtre yi :Pc(bilgisayar)’nızdan Ctrl+Alt+Delete Tusuna Basarak Gorev Yoneticisini Açıyorsunuz….. Sonrasında Ordan İşlemlere Tıklıyoruz….Ordan Csrsm.exe Ve Filtre.exe’i Kaldırın Yada Sonlandırın….Ve filtre KalkacakTır….. Eger Oda OlmaDı User Doğrusu Şahıs Nin Sonlandıracagı Tüm Programları Sonladırın Ve filtreKalkacakTır…..

İnternet Filtresi Kapatma, Kaldırma, İptal Etme

Yeni uygulama ile beraber internete sıkıdüzengeldi. Bunu ise web filtresi getirerek yaptılar. Peki bu web filtresi iyi mi kaldırılır, iptal edilir, kapatılır bunu anlatalım.

BTK’nı evlatların ve gençlerin web üstündeki informasyon kirliliğinden ve zararı dokunan içeriklerden korunmaları amacıyla geliştirdiğini iddia etmiş olduğu, kamuoyunda“sıkıdüzen” tartışmalarına yol açan güvenli web uygulaması bugün başladı.

Uygulamanın kontrol periyodu 22 Ağustos’ta başlamıştı. Bugünden itibaren güvenli web hizmeti isteğe bağlı ve ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek. Hiçbir talepte bulunmayan kullanıcılar ise mevcut internetlerini kullanmaya devam edecek.

Düzenlemeyle parasız, hızı düşük olmayan güvenli internete haiz olunabilecek. Bu konudaki istemlerini belirten kullanıcılar, kendilerine verilen bir kullanıcı adı ve gizyazı ile güvenli web hizmeti alabilecek.

Kullanıcılar istedikleri süre çocuk seçeneğine, aile profiline ve bazı alt profillere geçebilecek. İnternet servis sağlayıcıları, kullanıcı istediği takdirde güvenli web profillerini temin etmekle yükümlü olacak. Güvenli web hizmetinde çocuk ve aile profili olmak suretiyle iki profil bulunuyor

 İnternet Filtresini Kaldırma

İnternet Filtre uygulamasının başlaması ile otomatikman web aboneleri Aile Filtre profiline girmiş oluyorlar bu filtreyi kaldırmak isteyenler web sağlayıcınızın satın alan hizmetlerini arayarak yapabilirler.

İnternet Filtresi Kaldırma

BTK’nı evlatların ve gençlerin web üstündeki informasyon kirliliğinden ve zararı dokunan içeriklerden korunmaları amacıyla geliştirdiğini iddia etmiş olduğu, kamuoyunda “sıkıdüzen” tartışmalarına yol açan güvenli web uygulaması bugün başladı.

Uygulamanın kontrol periyodu 22 Ağustos’ta başlamıştı. Bugünden itibaren güvenli web hizmeti isteğe bağlı ve ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek. Hiçbir talepte bulunmayan kullanıcılar ise mevcut internetlerini kullanmaya devam edecek.
Düzenlemeyle parasız, hızı düşük olmayan güvenli internete haiz olunabilecek. Bu konudaki istemlerini belirten kullanıcılar, kendilerine verilen bir kullanıcı adı ve gizyazı ile güvenli internethizmeti alabilecek.
Kullanıcılar istedikleri süre çocuk seçeneğine, aile profiline ve bazı alt profillere geçebilecek. İnternet servis sağlayıcıları, kullanıcı istediği takdirde güvenli web profillerini temin etmekle yükümlü olacak. Güvenli web hizmetinde çocuk ve aile profili olmak suretiyle iki profil bulunuyor

İnternet Filtresi Kaldırma:İnternet Filtre uygulamasının başlaması ile otomatikman web aboneleri Aile Filtre profiline girmiş oluyorlar bu filtreyi kaldırmak isteyenler web sağlayıcınızın satın alan hizmetlerini arayarak yapabilirler…

Aramalar:aile profili kaldırma,aile filtresi kapatma,aile filtresi iyi mi dönem dışı bırakılır,güvenli web kapatma,aile filtresi dönem dışı bırakma,güvenli web kaldırma,güvenli web iyi mi kapatılır,güvenli web dönem dışı bırakma,web filtresi kaldırma,filtreyi dönem dışı bırakma

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bu habere de bakabilirisiniz

WordPress blog sitesi için soru-cevap eklentisi

Question and Answer Sites

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE
Copied!